Pochwal się swoim warsztatem i wygraj darmowy audyt!

6 września 2016, 8:26

To ostatnia chwila, aby zgłosić swój warsztat do konkursu Warsztat Roku 2016. Każdy warsztat, który trafi do finału wygrywa darmowy audyt wykonany przez specjalistów. Najlepsze warsztaty otrzymają prestiżowy tytuł i będą promowane w mediach.

Każdy ma szansę wygrać

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach (mały, średni i duży warsztat), dzięki czemu szansę na zdobycie tytułu są wyrównane. W konkursie udział mogą brać zarówno warsztaty należące do sieci jak i te niezrzeszone.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybrani zostaną finaliści, których odwiedzą profesjonalni audytorzy i za darmo przeprowadzą profesjonalną ocenę warsztatu. Wyniki tego badania zadecydują o przyznaniu tytułu. Każdy z badanych warsztatów będzie mógł się z nimi zapoznać, dzięki czemu właściciel bez ponoszenia żadnych kosztów dowie się co jeszcze może udoskonalić w swojej firmie.

Aby zgłosić warsztat do konkursu, wystarczy wypełnić  formularz dostępny pod poniższym linkiem:

Wypełnij formularz

Wypełnienie wniosku nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. Przystępując do jego wypełnienia warto od razu mieć przygotowane zdjęcia warsztatu przedstawiające jego wnętrze, budynek, parking i pomieszczenie do obsługi klienta.

Warsztaty, które należą do sieci warsztatowych, a chciałyby wziąć udział w konkursie powinny zgłosić się do szefa sieci do której należą.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych oraz Partslife, przy współpracy DEKRA Polska Sp. z o.o. Partner konkursu: firma Castrol. Więcej szczegółów w regulaminie.

Dowiedz się więcej

Audyty warsztatów kontra mity
Audyty warsztatów kontra mity

Ruszyła kolejna, już siedemnasta, edycja najstarszego europejskiego konkursu dla niezależnych warsztatów samochodowych w Polsce. W tym roku konkurs przybrał nieco inną formułę, opartą o weryfikację warsztatów przeprowadzaną przez zewnętrzną profesjonalną firmę audytorską. Zatem jest to prawdziwa, rzadko pojawiająca się, okazja dla właścicieli warsztatów do bezpłatnego i profesjonalnego przyjrzenia się swojej firmie. W tegorocznej edycji wykorzystana […]

Warsztat Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie
Warsztat Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie

Szybkimi krokami zbliża się ostateczny termin składania zgłoszeń uczestników konkursu Warsztat Roku 2016. Kto tego jeszcze nie uczynił, może to zrobić bez większego trudu. Wystarczy wypełnić ankietę (link), by otrzymać szansę na znalezienie się w finale. Ostatnim dniem, w którym można zgłosić uczestnictwo w konkursie jest 20 września. Rozsądek podpowiada jednak, że lepiej nie czekać […]

Komu powierzyć naprawę samochodu? Trwa rywalizacja najlepszych warsztatów.
Komu powierzyć naprawę samochodu? Trwa rywalizacja najlepszych warsztatów.

Niezależne warsztaty z całej Polski rozpoczęły rywalizację w konkursie „Warsztat Roku 2016”. Jury utworzone z ekspertów branżowych, na podstawie audytów przeprowadzonych przez niezależną firmę audytorską, wyłoni zwycięzców spośród tych uczestników, którzy oferują najwyższą jakość usług. Polscy kierowcy chętnie korzystają z usług warsztatów niezależnych, niemal regułą jest, że po wygaśnięciu gwarancji użytkownicy powierzają swoje samochody warsztatom […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!