Pierwszy produkt NSK dla niezależnego rynku części samochodowych

, 16 sierpnia 2016, 15:24

Firma NSK będzie chciała wykorzystać nadchodzące targi Automechanika do przedstawienia oferty nowej marki dla niezależnego rynku części samochodowych. Prezentowany na wystawie zestaw ProKIT będzie pierwszym produktem wspierającym ten ruch.

Targi Automechanika Frankfurt to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych dla sektora usług motoryzacyjnych, będąca międzynarodowym miejscem spotkań dla wszystkich uczestników rynku z branży, sieci dilerskich oraz sektora napraw i konserwacji.

Zestaw NSK ProKIT, który będzie prezentowany na stoisku 4.0 E51 w hali 4.0, obejmuje łożyska piast kół HUB i jest pierwszym z serii produktów dla niezależnego rynku części zapasowych do samochodów. Składa się wyłącznie ze 100% oryginalnych produktów, takich jak łożyska, uszczelki i elementy mocowania, używanych przez producentów samochodów podczas pierwszego montażu. W ten sposób zagwarantowana jest jakość OE wszystkich wybranych części.

Wraz z zestawem ProKIT firma NSK zaprezentuje serię produktów zaprojektowanych w celu podkreślenia jakości i poziomu innowacji oraz doświadczenia firmy jako dostawcy OE współpracującego ze wszystkimi większymi producentami samochodów.  Firma NSK będzie prezentować szeroki zakres łożysk HUB (generacji I, II oraz III) używanych w wielu zastosowaniach w celu przedstawienia różnorodności dostępnych konstrukcji. Na wystawie znajdą się również cztery rodzaje przekładni wraz z odpowiednimi sprzęgłami i łożyskami przekładni.

Wiedza techniczna NSK i doświadczenie w segmentach rynku OEM, takich jak produkcja podwozi, przekładni, układów przeniesienia napędu i akcesoriów dla silników mają przekonać niezależny rynek części samochodowych o możliwościach spółki w zakresie wytwarzania produktów wysokiej jakości i zapewnieniu wartości dodanej. W kategoriach krótko- i średnioterminowych firma NSK oczekuje uzyskania rozpoznawalności marki i ustanowienia trwałego, silnego partnerstwa dla hurtowników. Spółka skupi się również na najwyższej wydajności łańcucha dostaw i stworzeniu trwałych relacji z warsztatami na poziomie lokalnym.

Targi Automechanika we Frankfurcie odbędą się od 13 do 17 września 2016 r.

Dowiedz się więcej

NSK rozszerza działalność na aftermarkecie
NSK rozszerza działalność na aftermarkecie

Firma NSK rozszerza działalność na niezależnym rynku części zamiennych i akcesoriów do samochodów. Dotychczas spółka angażowała się głównie w obsługę producentów OEM. – „Widzimy możliwości uzyskania korzyści biznesowych na niezależnym rynku części zapasowych do samochodów, gdzie – jak jesteśmy przekonani – firma NSK jest w stanie zapewnić wartość dodaną. Naszym celem jest wpieranie partnerów z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Remik, 17 sierpnia 2016, 15:39 0 0

Te targi to wydarzenie najwyższej klasy - tam pokazują się najlepsi. Największe wrażenie zrobiły na mnie nowinki od Mahle. Oni zawsze prezentują coś ciekawego, dlatego warto bywać regularnie. Polecam.

Odpowiedz