Poszerz wiedzę na nowej wersji portalu techniczno-szkoleniowego F-M Campus

11 sierpnia 2016, 14:58

Federal-Mogul Motorparts uruchomił nową wersję portalu techniczno-szkoleniowego F-M Campus. Strona zawiera test sprawdzający wiedzę oraz rozbudowany moduł interaktywnych szkoleń, przygotowanych w języku polskim na trzech poziomach zaawansowania.

Każda osoba, która do 30 września założy konto na nowej wersji portalu www.fmcampus.eu otrzyma bezpłatnie opakowanie kołków Snap-Ups, ułatwiających montaż miski olejowej. F-M Campus posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest adresowany do uczniów szkół samochodowych, studentów, mechaników lub po prostu pasjonatów techniki motoryzacyjnej.

Po założeniu bezpłatnego konta na portalu Federal-Mogul Motorparts rozwiązuje się test sprawdzający mocne i słabe strony kursanta. Na podstawie odpowiedzi na 20 pytań platforma zarekomenduje szkolenia na poziomie:

  • Wprowadzającym (0-50% poprawnych odpowiedzi),
  • Podstawowym (51-75%)
  • lub Zaawansowanym (76-100%).


Osoba z najlepszym wynikiem w teście sprawdzającym w okresie od 1 sierpnia do 30 września otrzyma tester świec żarowych BERU, a kolejne 10 osób koszulki (w przypadku remisu decyduje kolejność zgłoszeń). Wyniki zostaną ogłoszone na portalu w październiku.

Obecnie na portalu F-M Campus można wybierać spośród 3 modułów szkoleniowych:

  1. Układ Kierowniczy i Zawieszenie
  2. Układ hamulcowy
  3. Silnik
     

Nowa wersja portalu technicznego – dostępna na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych – oferuje interaktywne animacje, ćwiczenia oraz nowe filmy z poradami technicznymi, przygotowane na podstawie Biuletynów Prostych Rozwiązań MOOG. Na ekranie wyświetla się osobisty wynik kursanta, a po zdanym egzaminie otrzymujemy dyplom potwierdzający kwalifikacje. W kolejnych miesiącach na stronie pojawią się nowe szkolenia, między innymi na temat łożysk kół, układu filtracji oraz układu zapłonu.

Dowiedz się więcej

Federal Mogul na targach Automechanika 2016
Federal Mogul na targach Automechanika 2016

Grupa Federal Mogul miała sporo nowości do pokazania na targach we Frankfurcie. Stoisko było na tyle obszerne, że na jego antresoli zorganizowano konferencję prasową. Grupa Federal Mogul zrzesza wiele marek części samochodowych, lecz wciąż planuje kolejne akwizycje. Zachętą do tego są wciąż odnotowywane wzrosty na niemal wszystkich rynkach. Bieżącą sytuację grupy podczas konferencji przedstawili Daniel […]

Federal-Mogul Motorparts uruchomił 5 nowych stron internetowych po polsku
Federal-Mogul Motorparts uruchomił 5 nowych stron internetowych po polsku

Federal-Mogul Motorparts uruchomił 5 nowych stron internetowych: Ferodo, MOOG, Champion, Jurid oraz stronę korporacyjną na region EMEA. Nowe strony po raz pierwszy zostały zaprezentowane na targach Automechanika we Frankfurcie, a teraz pojawiły się ich polskie wersje językowe. Witryny wyróżnia ujednolicony wygląd dla produktów różnych marek oraz lepsza nawigacja. Znajdziemy na nich również nową platformę z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!