Nowe filtry do Audi A3, Seata Leona i innych

, 11 sierpnia 2016, 13:57

W połowie sierpnia do oferty Vasco Filters dołączyły kolejne nowości. Są to filtry powietrza oraz kabinowe do popularnych modeli samochodów.

Nowości są przeznaczone m.in. do takich aut jak: Audi A3, Seat Leon III, Citroën Jumper III.

Więcej informacji w katalogu na stronie: www.davidvasco.com.pl lub na Facebooku: www.facebook.com/vascofilters/

Dowiedz się więcej

Lutowe nowości Vasco Filters
Lutowe nowości Vasco Filters

Oferta Vasco Filters została poszerzona o kilkanaście nowych filtrów, przeznaczonych do pojazdów marek Audi, Citroen, Ford, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault i Suzuki. Nowe referencje dostępne są w grafice przedstawionej poniżej. Szczegółowe informacje na stronie producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam T., 27 sierpnia 2016, 12:22 0 0

Co to jest Vasco ?? gdzie to produkujecie ? to tylko pięknie wygląda ! znalazłem na Alibabie kilka tych filtrów :) czy w Polsce jest za mało filtrów ? może ktoś zacznie kontrolować rynek ? pod kątem jakości i bezpieczeństwa ale tak na prawdę - tu już mówię o wszystkich nie o jednej firmie .
Stwierdzenie że jest wolny rynek to utopia i kłamstwo - w momencie gdy wielkie korporacje zaczęły budować sobie popyt !! przestańcie Nas zalewać kolejnym towarem bo nie ma go komu sprzedawać !! samochód ma ograniczoną ilość części - zacznijcie od jakości , a potem czy jest popyt na dany produkt ! nasłucha się jakiś laik o pseudo jakości i cenie i zaczyna śpiewkę przed ladą . Potem przylatuje że to g...o się zepsuło i ma pretensje mimo że sam domagał się tego producenta . Proszę zacznijcie od jakości !!! potem od ceny ! na koniec czy jest zapotrzebowanie ?? ! no i oczywiście uczciwie podajcie kto to produkuje , gdzie i z jakich materiałów i jaka technologia jest stosowana :)

Odpowiedz