Nowe filtry w ofercie Vasco

, 28 czerwca 2016, 13:46

Oferta firmy David Vasco poszerzyła się o kilka nowych referencji filtrów paliwa.

Nowości przeznaczone są do aut marek europejskich i japońskich.

Dowiedz się więcej

Lutowe nowości Vasco Filters
Lutowe nowości Vasco Filters

Oferta Vasco Filters została poszerzona o kilkanaście nowych filtrów, przeznaczonych do pojazdów marek Audi, Citroen, Ford, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault i Suzuki. Nowe referencje dostępne są w grafice przedstawionej poniżej. Szczegółowe informacje na stronie producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam T., 6 lipca 2016, 13:13 0 0

Co to jest Vasco ?? gdzie to produkujecie ? to tylko pięknie wygląda ! znalazłem na Alibabie kilka tych filtrów :) czy w Polsce jest za mało filtrów ? może ktoś zacznie kontrolować rynek ? pod kątem jakości i bezpieczeństwa ale tak na prawdę - tu już mówię o wszystkich nie o jednej firmie .
Stwierdzenie że jest wolny rynek to utopia i kłamstwo - w momencie gdy wielkie korporacje zaczęły budować sobie popyt !! przestańcie Nas zalewać kolejnym towarem bo nie ma go komu sprzedawać !! samochód ma ograniczoną ilość części - zacznijcie od jakości , a potem czy jest popyt na dany produkt ! nasłuch się jakiś laik o pseudo jakości i cenie i zaczyna śpiewkę przed ladą . Potem przylatuje że to g...o się zepsuło i ma pretensje mimo że sam domagał się tego producenta . Proszę zacznijcie od jakości !!! potem od ceny !

Odpowiedz