Niewidzialna rękawiczka – zawsze czyste ręce w warsztacie!

, 16 czerwca 2016, 11:37

Brudne od smaru ręce stały się symbolem pracy mechanika. Faktycznie, po całym dniu pracy często trudno je domyć. Firma Liqui Moly opracowała rozwiązanie, które eliminuje problem brudnych rąk. Sprawdźcie, jak to działa.

Jak chronić ręce? Część osób wybiera rękawiczki, inni z kolei twierdzą, że w rękawiczkach nie da się pracować ponieważ „nie czuć tego co się robi”. Niestety wiele czynności serwisowych, takich jak wymiana lub czyszczenie zaworu EGR czy też wymiana klocków hamulcowych to czynności, podczas których ręce brudzą się najbardziej, a brud ten jest trudno zmywalny.

Liqui Moly zarówno dla pierwszej jak i drugiej grupy osób opracowało specjalny produkt. Jest nim Niewidzialna rękawiczka (art. nr 3334). To rodzaj kremu zabezpieczającego dłonie przed wnikaniem brudu w pory skóry. Produkt nie pozostawia tłustego filmu na rękach, więc pozwala na pewny chwyt narzędzi oraz wymienianych części. Niewidzialną rękawiczkę należy nałożyć w niewielkiej ilości na dłonie i pozostawić do wyschnięcia, po czym można zabierać się do pracy.

Kolejnym atutem Niewidzialnej rękawiczki (art.nr 3334) jest to, że pozwala ona na zdecydowanie łatwiejsze i skuteczniejsze czyszczenie skóry dłoni. Produkt ma neutralne Ph.

Dowiedz się więcej

Liqui Moly wprowadza do sprzedaży nowe produkty
Liqui Moly wprowadza do sprzedaży nowe produkty

Liqui Moly prezentuje dwie nowości: specjalny bardzo silny rozpuszczalnik do zapieczonych wtryskiwaczy i półsyntetyczny, wolny od metali specjalny smar do montażu wtryskiwaczy oraz świec żarowych i zapłonowych. Pro Line Płyn do demontażu wtryskiwaczy Specjalny bardzo silny rozpuszczalnik do zapieczonych wtryskiwaczy, świec żarowych oraz zapłonowych. Rozpuszcza różne rodzaje zanieczyszczeń oraz korozję dzięki czemu pozwala na łatwy […]

Usportowione samochody – jaki olej stosować?
Usportowione samochody – jaki olej stosować?

Silniki niektórych dzisiejszych samochodów „cywilnych”, stopniem wysilenia dorównują autom wyczynowym sprzed lat. Specjaliści Liqui Moly radzą, jak dobierać olej do mocnych, turbodoładowanych jednostek. Bez względu na wiek czy segment rynkowy, samochody o charakterystyce sportowej wyróżnia pewna szczególna cecha. To założone przez konstruktorów przystosowanie do permanentnego korzystania przez ich kierowców z pełnych osiągów silnika. I choć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Oj, tam, 17 czerwca 2016, 18:44 0 0

Ponad ćwierć wieku temu w Polsce ( wówczas PRL) produkowano tego rodzaju środek ochronny, zatem nie ma powodu do kompleksów. To raczej kolejne odkrywanie Ameryki przez miejscową ludność tubylczą.

Odpowiedz