Targi ProfiAuto Show 2016: JANMOR

7 czerwca 2016, 10:46

Zwiedzający targi ProfiAuto mogli zapoznać się z całą ofertą przewodów zapłonowych. Ważnym i wciąż rozwijanym elementem gamy produktowej są też cewki zapłonowe.

– "W ofercie posiadamy przewody zapłonowe nie tylko do samochodów osobowych, ale także do motocykli, a nawet wózków widłowych czy innych podobnych pojazdów lub urządzeń. Rozbudowaliśmy także ofertę do aut amerykańskich i zabytkowych. Mamy też możliwość wykonywania przewodów na specjalne zamówienie, po dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji." – mówił  Tomasz Chromiński z firmy JANMOR.

Pabianicka firma ma także jedną z najszerszych na polskim rynku ofert cewek zapłonowych. Składa się na nią ponad 600 referencji. Do wielu cewek dostępne są także łączniki (tam, gdzie ten element jest wymienny).

Na stoisku promowane były także silikonowe przewody zapłonowe, dedykowane głównie pojazdom posiadającym instalację gazową LPG lub CNG.

Dowiedz się więcej

Dlaczego silnik szarpie na gazie?
Dlaczego silnik szarpie na gazie?

„Szarpanie na gazie” jest jedną z usterek często zgłaszanych przez właścicieli samochodów, wyposażonych w instalację LPG. Przyczyna tego problemu wcale nie jest oczywista. Od czego zacząć poszukiwania? Nie zawsze winny gaz Samochód jeździ normalnie na benzynie, tymczasem po przełączeniu na zasilanie LPG, silnik zaczyna szarpać i dławić się czy też słabo reagować na wciśnięcie pedału […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!