Targi ProfiAuto Show 2016: Magneti Marelli

7 czerwca 2016, 9:33

Magneti Marelli, jak przystało na firmę o szeroko zakrojonej działalności, przygotowało bardzo rozbudowaną ekspozycję. Na stoisku włoskiej firmy można było znaleźć zarówno części, jak i elementy wyposażenia warsztatowego.

Nowością, na którą zwrócono uwagę, były sondy lambda dedykowane do konkretnego modelu silnika. Do tej pory mieliśmy do czynienia głównie z sondami sprzedawanymi jako uniwersalne.

Polskich kierowców mogą zainteresować osiemnastodiodowe zestawy lamp do jazdy dziennej. Rozwiązanie to jest niezwykle popularne na naszych drogach. Światła od Magneti Marelli to uniwersalne zestawy, które stosować można zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Włoski producent sprzętu warsztatowego zaprezentował również kompaktową wersję stołu do testowania wtryskwiaczy Common Rail. Sprzęt został odchudzony zgodnie z trendem minimalizacji urządzeń warsztatowych. Stół posiada bazę wszystkich dostępnych wtryskiwaczy na rynku. 

 

 

 

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się również Hybrid Starter, urządzenie typu booster, które odzyskuje energię szczątkową z akumulatora. Opatentowana technologia hybrydowa, pozwalająca na odzysk energii szczątkowej zmagazynowanej w instalacji samochodowej. Skuteczne chwilowe zwiększenie prądu rozruchowego, pozwala na uruchomienie silnika w nagłych wypadkach.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Magneti Marelli
Rozstrzygnięcie konkursu Magneti Marelli

Wiemy już, kto zdobył nagrodę główną w naszym konkursie, ufundowaną przez firmę Magneti Marelli. Prezentujemy również prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. Odpowiedzi na pytania konkursowe 1. Którą rocznice będzie obchodziło Magneti Marelli w roku 2019? a) 100 2. Jakie komponenty Magneti Marelli produkuje do bolidów startujących w wyścigach Formuły 1? b) elektronikę 3. Czy Magneti […]

Nowa wersja oprogramowania do testerów Magneti Marelli
Nowa wersja oprogramowania do testerów Magneti Marelli

Pojawiła się najnowsza wersja oprogramowania Car do urządzeń Magneti Marelli Vision, Smart, Flex oraz Logic, oznaczona numerem 151. Nowe systemy obsługują pojazdy Dacia Sandero RST, Hyundai Tucson II, Range Rover Sport, Mazda 2 ’14, Renault Kadjar, Smart forfour, fortwo ’14. Systemy wprowadzone w nowej wersji to między innymi: Dacia Sandero RST – większość systemów Hyundai […]

Nowe Oprogramowanie w Magneti Marelli
Nowe Oprogramowanie w Magneti Marelli

Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu się aktualizacji oprogramowania do urządzeń Vision, Flex, Smart oraz Logic. Aktualna wersja oznaczona została symbolem 3.52. Kluczową zmianą jest udostępnienie centrum powiadomień na pasku systemu Windows (dla systemów Windows Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10). Chmurka powiadomień pojawi się, gdy dostępna będzie aktualizacja oprogramowania lub uaktualniona wersja baz danych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!