Targi ProfiAuto Show 2016: Valeo

6 czerwca 2016, 14:26

Punkt Valeo był miniaturą stoiska marki znanego z targów Automechanika we Frankfurcie. Atrakcją była prezentacja samochodowego układu klimatyzacji, na przykładzie którego specjaliści techniczni Valeo udzielali porad z zakresu prawidłowej obsługi i diagnostyki.

Przedstawiciele producenta cierpliwie odpowiadali na każde pytanie dotyczące oferty.

Stałym punktem targowych ekspozycji Valeo są produkowane przez firmę podzespoły, wyglądające niczym "żywcem" wyjęte z pojazdów.

Oferta stacji do obsługi klimatyzacji Valeo jest sukcesywnie rozszerzana. Szczególnie eksponowane były maszyny, przeznaczone do wykorzystania nowego czynnika R-1234yf. Spore grono uczestników przyciągnął konkurs, polegający na jak najszybszej wymianie piór wycieraczek. Najlepsi mogli liczyć na zdobycie atrakcyjnych upominków.

Dowiedz się więcej

Valeo przejmuje FTE Automotive
Valeo przejmuje FTE Automotive

Valeo przejmuje FTE Automotive – niemieckiego producenta elementów układu hamulcowego oraz komponentów odpowiedzialnych za sterowanie sprzęgłem. Niemiecka firma FTE Automotive specjalizująca się w produkcji układów sterowania sprzęgłem, skrzyniami biegów i podzespołów układu hamulcowego została przejęta przez francuską firmę Valeo. Ważnym czynnikiem przy przejęciu FTE ma być wzmocnienie pozycji Valeo na aftermarkecie. W roku 2015 FTE wygenerowało […]

Valeo proponuje alternatywę dla klasycznej „dwumasy”
Valeo proponuje alternatywę dla klasycznej „dwumasy”

Dwumasowe koła zamachowe to większy komfort jazdy dzięki mniejszym drganiom układu napędowego i niższe zużycie paliwa, ale też i kosztowne naprawy w razie przedwczesnego zużycia tego elementu. Francuski producent części przygotował ciekawą alternatywę dla tego podzespołu, przeznaczoną raczej do starszych samochodów. Tłumiki skrętne znajdujące się w dwumasowym kole zamachowym często ulegają uszkodzeniu i wtedy nie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!