Auto Partner Summer Cars Party po raz 10. na katowickim lotnisku Muchowiec

1 czerwca 2016, 23:44

56 hektarów katowickiego Lotniska Muchowiec stało się w ostatni weekend maja stolicą pasjonatów motoryzacji. Tradycyjnie już, sponsorem tytularnym imprezy była firma Auto Partner SA.

Emocjonujące wyścigi, ostra rywalizacja na torze, pokazy motoryzacyjnych perełek, kluby tuningowe i firmy motoryzacyjne, najlepsi DJ’e, pokazy sztucznych ogni oraz potężna dawka rozrywki, to tylko niektóre z elementów imprezy, która przyciągnęła na lotnisko 35 tysięcy odwiedzających i 11 tysięcy samochodów.

Auto Partner Summer Cars Party to rozrywka dla każdego fana czterech kółek, niezależnie od wieku i płci. Kilkanaście stref tematycznych imprezy zapewniło odwiedzającym całodniową rozrywkę. W strefie DREAM CARS można było zobaczyć z bliska najbardziej pożądane, wymarzone i luksusowe samochody świata. Strefa DRIFT, zapewniła ogromną dawkę emocji, nie tylko pokazami driftu na najwyższym poziomie, ale również możliwością sprawdzenia na własnej skórze umiejętności kierowcy DRIFT TAXI.

Strefy TUNNIGOWA i KLUBOWA były niesamowitą gratką dla wszystkich ceniących oryginalność i kreatywność. Niezwykłe modyfikacje samochodów i konkurs TUNING KINGZ, podczas którego zmierzyły się najciekawsze projekty tuningowe z całej Polski, zainteresowały nawet najbardziej sceptycznych wobec tuningu gości imprezy. Dla miłośników nagłośnienia przygotowano strefę CAR AUDIO dBL (dB Level). Zawodnicy konkurowali ze sobą dążąc do osiągnięcia jak najwyższego ciśnienia akustycznego, otrzymując tym samym laur najgłośniejszej maszyny imprezy.

Niezwykle widowiskowe strefy rywalizacji sportowej WRAK RACE i WYŚCIGI na 1/8 mili, tradycyjnie już zajęły większą część pasa startowego lotniska. Niesamowita moc, ryk silników i potężna dawka adrenaliny to najlepszy opis tych właśnie stref Auto Partner Summer Cars Party.

W STREFIE SMAKÓW wypełnionej licznymi food truckami każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od burgerów, przez sałatki i zupy, aż po specjały kuchni regionalnych i słodycze. A to oczywiście nie wszystkie atrakcje imprezy. Skoro były piękne samochody, nie mogło zabraknąć również pięknych kobiet. Na scenie muzycznej odbyły się wybory „Dziewczyna MaXgear” prowadzone przez Irka Bieleninika.

Ponadto organizatorzy zapewnili  szereg innych rozrywek, m.in. obszerną strefę wystawców, gry komputerowe i atrakcje dla najmłodszych.

Goście firmy Auto Partner SA mieli do dyspozycji specjalną strefę VIP, w której mogli odpocząć, skorzystać z cateringu i zrelaksować się w przyjemnej atmosferze na wygodnych leżakach. W strefie tej można było również obejrzeć kilka ciekawych propozycji motoryzacyjnych, zapoznać się z aktualną ofertą wyposażenia warsztatowego czy zagrać w siatkówkę.

Profi Partners Sp. z o. o., Foto: Profi Partners Sp. z o. o. oraz impact photo / summer cars party Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Dowiedz się więcej

„Jesteśmy gotowi na nowe obowiązki” – wywiad z Prezesem Zarządu Auto Partner SA
„Jesteśmy gotowi na nowe obowiązki” – wywiad z Prezesem Zarządu Auto Partner SA

Auto Partner SA to kolejny polski dystrybutor części, który postanowił spróbować swoich sił na Giełdzie Papierów Wartościowych. O przyczyny takiej decyzji oraz dalsze plany spółki pytamy Aleksandra Góreckiego, Prezesa Zarządu spółki Auto Partner SA.   Wejście na giełdę to jeden z poważniejszych kroków w ponad 20-letnich dziejach firmy. Wiemy już, że pozyskają Państwo za sprawą […]

Wirtualna wycieczka po firmie Auto Partner SA
Wirtualna wycieczka po firmie Auto Partner SA

Auto Partner SA udostępnił ciekawą aplikację, dzięki której można wirtualnie odwiedzić siedzibę firmy. Dzięki aplikacji znajdującej się pod adresem https://www.google.pl/maps/@50.1039905,19.1078949,3a,75y,21.47h,87.34t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPmrDM0dD7Y4AAAQvOsXT8A!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?shorturl=1 można przejść się po korytarzach biurowca firmy oraz odwiedzić magazyn centralny. Auto Partner S.A. zaprasza więc na wirtualną wycieczkę do Bierunia, w którym znajduje się siedziba firmy.