Akumulatory Landport w Tacho Centrum

24 sierpnia 2005, 0:00

Firma Tacho Centrum Sp. z o.o. istniejąca od 1999 roku dotychczas zajmowała się głównie importem, dystrybucją w kraju i eksportem części do tachografów, tarczek tacho, akcesoriów do samochodów ciężarowych i osobowych.
W ostatnim czasie przedsiębiorstwo poszerzyło swój asortyment o oleje silnikowe belgijskiej marki Champion i wprowadziło na polski rynek pełną gamę akumulatorów holenderskiej marki Landport.
Holenderski partner – Landport b.v. to firma zajmująca się handlem artykułami motoryzacyjnymi. Od ponad 20 lat specjalizuje się w akcesoriach samochodowych i akumulatorach. Pracownicy koncernu bezpośrednio nadzorują produkcję zamówionych artykułów, tak na Dalekim Wschodzie, jak i w zakładach produkcyjnych całej Europy.
Europejska sprzedaż wprowadzanej obecnie na nasz rynek marki akumulatorów sięga 700.000 sztuk rocznie. Akumulatory firmy Landport trafiają nie tylko na aftermarket ale i na rynek OEM. Do stałych klientów należą: Suzuki, Yamaha, Daihatsu, Ahlmann.


W ofercie Tacho Centrum Sp. z o.o znajduje się pełna gama podstawowej linii, tj. START BATTERY.
Wszystkie pojemności dostępne są w obniżonych pudełkach (175mm), co zapewnia pokrycie niemal 90% zapotrzebowania rynku aut osobowych.
Prowadzący stacje paliw lub małe sklepy mogą skorzystać z promocyjnej oferty firmy Tacho Centrum – programu 6 najpopularniejszych akumulatorów do samochodów osobowych wraz z wózkiem-regałem ekspozycyjnym.
W niedalekiej przyszłości spółka z Poznania wprowadzi nowe linie: CALCIUM BATTERY, HEAVY DUTY i SEMI-TRACTION oraz akumulatory motocyklowe.

Firma jest przekonana, że jakość oraz korzystne ceny spowodują duże zainteresowanie klientów tym produktem.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mailowym: tacho@tacho.com.pl lub tel. 061 816 14 03.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!