Katalog procedur wymiany płynu ATF w automatycznych skrzyniach biegów

4 maja 2016, 23:41

Ravenol Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wydał pierwszy w Polsce zbiór profesjonalnych instrukcji serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów. Katalog zawiera wszystkie opublikowane już procedury, jak i te zaplanowane na kolejne kwartały 2016 roku. Można będzie w nim znaleźć również porady techniczne, całe portfolio produktowe Ravenol jak i informacje o nowej linii produktów.

Wydanie katalogowe zawiera również procedury, które nie będą dodawane do produktów Ravenol.

W katalogu znaleźć można miedzy innymi następujące instrukcje wymiany:

  • Płukanie i wymiana oleju w skrzyni TF-80SC w samochodzie Volvo XC90 – produkt Ravenol ATF T-IV Fluid
  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów 09E, Audi A8, 4,2 V8, 2006 r. – produkt RAVENOL 6 HP Fluid
  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów F1CJA, Mitsubishi Lancer Sportback 2.0, 2009 r. -produkt RAVENOL ATF CVTF NS2/J1 Fluid
  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów DSG o oznaczeniu 0BT, VW Transporter 2.0 TDI 2011 r. – produkt RAVENOL DCT/DSG Getriebe Fluid
  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów 7G-Tronic, 722.9, Mercedes CLS W218, 2,2 CDI, 2010 r. – produkt RAVENOL M 9-Serie
  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Hyundai ix35, 2.0, 2011 r. – produkt RAVENOL ATF FLUID SP-IV,

jak i instrukcje dla 27 innych modeli skrzyń. Kroki wymiany oleju są nie tylko opisane, ale i zilustrowane.

Publikacja przygotowana jest w formie książeczki na grubym papierze kredowym, co umożliwi wielokrotne korzystanie z niej, podczas codziennej pracy w warsztacie.

Dystrybucja Katalogu Procedur będzie odbywała się poprzez punkty sprzedaży dystrybutorów RAVENOL. Ilość egzemplarzy jest ograniczona.

Ravenol niezmiennie planuje dostarczać klientom i partnerom biznesowym, specjalistycznej wiedzy, wyczerpujących informacji, rozwiązań oraz produktów smarowych dla prawidłowej eksploatacji i konserwacji skrzyń biegów.

Artykuł sponsorowany Ravenol

Dowiedz się więcej

Nowy olej ATF od Ravenol
Nowy olej ATF od Ravenol

Firma Ravenol wprowadza do oferty pełnosyntetyczny olej ATF na bazie PAO, mający zastosowanie w pojazdach marek VW, BMW, Land Rover, Nissan i Porsche. Olej spełnia normyBMW, Land Rover, Nissan, Porsche i VW. Szczegóły w załączonej grafice. Produkt, oznaczony indeksem 1211128, jest dostępny u dystrybutorów Ravenol na terenie całego kraju.

Nowe instrukcje serwisu olejowego do produktów Ravenol
Nowe instrukcje serwisu olejowego do produktów Ravenol

Firma RAVENOL przygotowała na drugi kwartał roku kolejne instrukcje serwisu olejowego automatycznych skrzyń biegów. Będą one dodawane do zaprezentowanych poniżej produktów w opakowaniach o pojemności 4l, 10l, 20l, 60l.

Ravenol przeszkoli z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych
Ravenol przeszkoli z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych

W siedzibach i oddziałach sieci dystrybucyjnych, posiadających w swojej ofercie produkty marki Ravenol, odbędą się szkolenia z zakresu dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych. W szkoleniach będzie mogło brać udział jednorazowo od 12 do 20 osób. Każdy kurs trwa około 4-5 godzin. Wszelkich szczegółowych informacji dostarczą dystrybutorzy marki Ravenol.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Władysław, 27 maja 2016, 21:13 0 0

Właśnie uwierzyłem w obietnicę dostarczenia katalogu procedur wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów opracowany przez firmę Ravenol.Po złożeniu zamówienia u dystrybutora,Inter Cars,otrzymałem odpowiedż że katalog jest dostępny za 1zł gdy dokonam zakupu oleju marki Ravenol za kwotę 1000 zł netto.Wydaje mi się że to nie taka kolejność.Nadmieniam że posiadam urządzenie do dynamicznej wymiany oleju firmy Magneti Marelli z bardzo powierzchowną instrukcją.

Odpowiedz

Juri, 27 grudnia 2016, 23:44 0 0

W Auto Partner jest też za zakupy 1000 zł netto.

Odpowiedz