Oświetlenie samochodowe TYC i DEPO- w ofercie Foty

17 sierpnia 2005, 0:00

Od lipca 2005 w ofercie Foty znajdują się reflektory produkowane przez TYC Brother Industrial Co., Ltd i koncern DEPO.
TYC
– oferuje bogatą gamę reflektorów przeznaczonych na rynek wtórny.
TYC zapewnia, że każdy produkt jest zaprojektowany w taki sposób, by spełniać lub nawet przewyższyć wymagania producenta części oryginalnych oraz by naśladować element oryginalny w każdym szczególe, kształcie, formie i działaniu.
Firma projektuje i produkuje także elementy wyposażenia oryginalnego dla wielu producentów części samochodowych w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce i na Środkowym Wschodzie. Wszystkie reflektory mają certyfikat E (E 13) i spełniają wymogi norm europejskich (ECE).
Europejska filia koncernu ma siedzibę w Almere, w Holandii. TYC Europe jest filią dystrybucyjną TYC Brother Industrial Co., Ltd. W Almere znajduje się nowoczesne centrum dystrybucyjne o powierzchni 15 tysięcy m2.

Oferta DEPO jest również bogata i niezwykle zróżnicowana. Obejmuje oświetlenie do wszystkich marek samochodów osobowych, a składa się na nią ponad 10 tysięcy referencji w następujących grupach produktów: reflektory, kierunkowskazy, lampy pozycyjne, lampy przeciwmgielne, lampy tylne.
DEPO ma również bardzo bogatą ofertę produktów do samochodów użytkowych. Miłośników tuningu i firmy, które obsługują ten segment rynku motoryzacyjnego, zainteresuje z pewnością fakt, że DEPO produkuje także szeroki asortyment elementów służących do coraz popularniejszego w naszym kraju tuningowania aut.
Warto podkreślić, że koncern DEPO posiada w Polsce własny magazyn wyrobów gotowych. Wpływa to korzystnie na dostępność asortymentu, szybkość realizacji dostaw oraz możliwość poszerzania oferty.
Wszystkie produkty DEPO oferowane na rynku polskim posiadają, wymagane przez przepisy bezpieczeństwa, europejskie homologacje i certyfikaty jakości.
W sieci dystrybucyjnej firmy Fota znajdują się wszystkie wymienione grupy oświetlenia z asortymentu obu firm.   

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!