Nowa marka klocków hamulcowych w ofercie Auto Partner SA

15 kwietnia 2016, 14:51

Klocki hamulcowe Quaro to nowa marka na polskim rynku. W swojej ofercie aktualnie posiada 430 referencji dla większości pojazdów osobowych z rynku europejskiego i azjatyckiego.

Klocki posiadają niezbędne certyfikaty i homologacje ECE-R90. Produkty Quaro poddawane są różnorodnym testom oraz kontrolom jakości na poszczególnych etapach produkcji, są wolne od azbestu i metali ciężkich.

Wszystkie klocki Quaro wyposażone są w nakładki antywibracyjne, tzw. „shimy”, skutecznie redukujące zjawisko rezonansu akustycznego, drgań oraz pisków, które mogą występować podczas hamowania.

Do najważniejszych zalet tych klocków zaliczyć można między innymi:

  • brak drgań i pisków podczas hamowania,
  • wydłużona żywotność,
  • dużo lepszy współczynnika tarcia,
  • zmniejszone pylenie,
  • brak konieczności dogrzewania,
  • optymalna praca w całym zakresie temperaturowym,
  • nie powodują przyspieszonego zużycia tarcz hamulcowych.

 

Pełna oferta klocków hamulcowych Quaro jest dostępna na stronie: www.quaro-parts.com
Wyłącznym dystrybutorem klocków hamulcowych Quaro w Polsce jest Auto Partner SA: www.auto-partner.pl

Dowiedz się więcej

Więcej części do pojazdów azjatyckich i amerykańskich w Auto Partner
Więcej części do pojazdów azjatyckich i amerykańskich w Auto Partner

Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty szeroką gamę produktów marki Blue Print do samochodów azjatyckich i amerykańskich. Nowa linia ma stanowić jeden z filarów oferty AP, dlatego już teraz na magazynach znalazło się łącznie ponad 5 tys. referencji, gwarantujących szerokie pokrycie parku samochodowego. Do asortymentu marki Blue Print należą: filtry paliwowe, oleju, powietrza, kabinowe, […]

Asortyment motocyklowy w ofercie Auto Partner SA
Asortyment motocyklowy w ofercie Auto Partner SA

Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o asortyment części motocyklowych. Auto Partner wprowadził ofertę obejmującą części zamienne do motocykli, skuterów oraz ATV. Od początku miesiąca dostępne są produkty takie, jak: akumulatory, elementy układu hamulcowego i układu przeniesienia napędu, elementy nadwozia i zawieszenia, części do skuterów, a także opony i dętki do skuterów. W asortymencie popularnych […]

Produkty hiszpańskiego producenta AJUSA w Auto Partner SA
Produkty hiszpańskiego producenta AJUSA w Auto Partner SA

Zgodnie z zapowiedziami, Auto Partner SA kontynuuje ofensywę produktową i wprowadza do swojej oferty produkty kolejnego dużego dostawcy – hiszpańskiego producenta AJUSA. Powodem nawiązania współpracy pomiędzy AP SA i AJUSA jest szerokość oferty dostawcy, a także pozycja dystrybutora na rynku samochodowych części zamiennych. Wraz z wprowadzeniem do oferty produktów AJUSA, na magazynach Auto Partner znalazło […]

Nowy katalog Auto Partner SA już dostępny
Nowy katalog Auto Partner SA już dostępny

We wszystkich filiach Auto Partner dostępny jest już aktualny katalog „Wybrany asortyment całosezonowy – katalog produktów Auto Partner SA”. Katalog ma charakter bardzo uniwersalny – znalazły się w nim wyselekcjonowane produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością asortymentu AP w danych podgrupach, takich jak oferta warsztatowa, kosmetyka samochodowa, akumulatory, oleje hydrauliczne i płyny do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 kwietnia 2016, 18:50 0 0

znowu niby marka

Odpowiedz

Adam, 18 kwietnia 2016, 9:02 0 0

No tak za mało mamy klocków na rynku !!! co to za kolejny złom ?? no i norma R90 ma znaczyć ze są wysokiej jakości ble, ble , ble ................. :) ludzie skończcie z tym

Odpowiedz

Rotsen, 20 kwietnia 2016, 9:00 0 0

O, akcja przepakowywania MaxGeara w nowe pudełka rozpoczęta.

Odpowiedz

Anonim, 21 kwietnia 2016, 18:39 0 0

Maxździra w nowej odsłonie.

Odpowiedz

volks, 21 kwietnia 2016, 22:02 0 0

hmmm ciekawe, ciekawe..... idą w nowości jak burza...

Odpowiedz

de, 26 kwietnia 2016, 15:58 0 0

gdyby były po testach O.E. to byśmy coś wiedzieli a po testach ECE-R90 wiemy że się nie rozlecą przy pierwszym hamowaniu ;)

Odpowiedz

Anonim, 26 kwietnia 2016, 22:31 0 0

" wydłużona żywotność, zmniejszone pylenie, brak konieczności dogrzewania" - to brzmi jak klocki z domieszką ceramiki jak np. Jurid White czy TRW DTEC, tutaj jednak nie dowiedzieliśmy się o składzie mieszanki, wspomnianych też testach czy też współczynniku tarcia, ale co tam. A może po prostu "drewniane" klocki które nie zużywają się, nie pylą i po prostu... nie hamują? Ale co tam, jak się okaże, że kiepskie i pójdzie fama, to najwyżej zmienią markę klocków ;)

Odpowiedz

Krzysostry, 22 czerwca 2016, 8:48 0 0

Mam je z miesiąc na tyle w swoim aucie i narazie git nic nie piszczy i nazbyt nie pylą. Dla testów wrzucę na przód i porównam z Textarem które miałem wcześniej. Mam nadzieję, że nie będą za bardzo pylić i piszczeć. I ciekawi mnie jak hamują.

Odpowiedz

poamietamFG, 27 lipca 2016, 11:52 4 -2

Marka marką. Nie patrzę. Ale cena średnia i dają radę, tak mogę powiedzieć dzis. czekałem 3 miesiące z opinią. 10% chętnym i świadomym klientom zaproponowałem i zadowoleni.

Odpowiedz