Części do silników i inne nowości w AD Polska

15 kwietnia 2016, 11:45

W ostatnim czasie do oferty sieci AD Polska wprowadzono m.in. części do jednostek napędowych samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Pierwszą nowością są zawory silnikowe i ich prowadnice marki AE należącej do Federal Mogul. „Od ręki” w każdym magazynie dostępnych jest 300 najpopularniejszych referencji, zaś cała oferta liczy ponad 1500 pozycji.

Kolejne dwie nowości to turbosprężarki z logo Turbos Hoet i Garrett by Honeywell. Również i w tym przypadku zapewniona została stała dostępność referencji do najpopularniejszych w Polsce modeli samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Pełna oferta turbosprężarek Turbos Hoet i Garrett liczy – odpowiednio – 1500 i 80 pozycji.

Adresy regionalnych oddziałów i filli AD Polska znaleźć można na stronie internetowej AD Polska.

Dowiedz się więcej

Wiele nowych referencji Monroe i Optimal w ofercie AD Polska
Wiele nowych referencji Monroe i Optimal w ofercie AD Polska

Ze 100 do 500 zwiększyła się liczba referencji amortyzatorów Monroe, dostępnych w AD Polska. Ofertę wzbogaciło także około 640 nowych referencji części układu zawieszenia firmy Optimal. Klienci zamawiający produkty z logo Monroe nie będą musieli już czekać na dostarczenie ich z centrów logistycznych AD Polska we Wrocławiu, Krakowie lub Dębicy, ponieważ najpopularniejsze referencje będą teraz […]

Nowa koncepcja sieci serwisowej na polskim rynku
Nowa koncepcja sieci serwisowej na polskim rynku

Jakiś czas temu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę AD Polska do swojej oferty turbosprężarek Turbos Hoet. To nie koniec działań związanych z tym asortymentem. AD wprowadza na rynek polski koncepcję sieci serwisowej, specjalizującej się w wymianach turbosprężarek. Turbos Hoet to belgijska firma, która zajmuje się fabryczną regeneracją turbosprężarek. Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!