Targi Techniki Motoryzacyjnej 2016 – w dobrą stronę. Relacja.

1 kwietnia 2016, 9:43

Odbywające się w Poznaniu targi TTM mają za sobą lata „tłuste” oraz „chude”. Obecnie odbudowują swoją dawną świetność. Odbudowują solidnie, gdyż tegoroczna edycja z pewnością przejdzie do historii jako udana. Zapraszamy na krótką, wirtualną wycieczkę po targowej ekspozycji.

Lista wystawców tegorocznych Targów Techniki Motoryzacyjnej zapełniła się dużo szybciej niż przy okazji poprzedniej edycji dwa lata temu. Pojawiło się także więcej stoisk najbardziej znanych firm z branży. Ze względu na zmianę cyklu organizacji targów Inter Cars na dwuletni, TTM będą rywalizować o miano największych tegorocznych targów polskiego aftermarketu z imprezą organizowaną przez Profi-Auto (odbędzie się 5-6 czerwca).

Przedstawiciele branży, przybyli na tegoroczne targi do Poznania mogą zapoznać się przede wszystkim z bogatą ofertą wyposażenia warsztatowego. Nie zabrakło także ekspozycji części oraz stoisk dystrybutorów, zachęcających do rozmowy na tematy biznesowe. Przegląd wybranych stoisk w poniższej galerii.

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2016

Jednym z elementów targów były Mistrzostwa Mechaników. Młodzi adepci sztuki warsztatowej przybyli do Poznania, by wziąć udział w konkurencjach finałowych, przygotowanych przez patronów konkursu. O wynikach finałowych zmagań napiszemy już wkrótce.

Mistrzostwa Mechaników 2016

Dowiedz się więcej

„Liczby mówią same za siebie” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej
„Liczby mówią same za siebie” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej

Tegoroczna odsłona odbywających się w Poznaniu Targów Techniki Motoryzacyjnej ma dowieść, że jest na polskim rynku miejsce na imprezy targowe organizowane bez wsparcia największych dystrybutorów części. Rozmawialiśmy z Dariuszem Wawrzyniakiem – Dyrektorem Projektu TTM. Co nowego przygotowano tym razem dla zwiedzających targi? Czym będzie różnić się tegoroczna edycja od tej, która odbyła się w 2014 […]

Forum warsztatowe na targach TTM 2016 – plan
Forum warsztatowe na targach TTM 2016 – plan

Przedstawiamy plan Forum Warsztatowego, które odbędzie się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Patronem forum jest firma Best Products. plan Forum Warsztatowego 1 kwietnia (piątek) plan Forum Warsztatowego 2 kwietnia (sobota)   Dla uczestników Forum firmy Best Products i Integra Software przygotowały nagrody o wartości 1500 zł, w postaci licencji do oprogramowania "Schematy elektryczne i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kuba, 7 kwietnia 2016, 10:06 0 0

Samochodów dużo, urządzenia dla warsztatów też były, ale części samochodowych blisko zero

Odpowiedz

Poznaniak, 7 kwietnia 2016, 13:39 0 0

"NGK
(...) Stoisko przykuwało uwagę dzięki moto-atrakcji oraz bogatej ekspozycji świec zapłonowych."

Było kilka sztuk w gablotce 30x30 cm. Rzeczywiście "bogata"...

Generalizując: branża motoryzacyjna poszła w innym kierunku (targi organizowane przez dystrybutorów, przedstawiciele pracujący na co dzień w rynku). Najbardziej pochwalne artykuły i złote medale dla produktów mających swoje premiery 2 lata temu tego nie zmienią - targi w Poznaniu straciły dla branżowców rolę lata temu i nigdy jej nie odbudują.

Odpowiedz