Nowa marka sprężyn zawieszenia dostępna w ofercie Fota SA

9 marca 2016, 13:57

Fota poszerzyła swoją ofertę o sprężyny zawieszenia do samochodów osobowych i dostawczych marki APEX.

Wszystkie nowe referencje widoczne są tak w katalogu elektronicznym Fota jak i katalogu on-line i posiadają krosy oraz numery OE na czołowych producentów tego asortymentu. Indeksy APEX w systemie sprzedaży Fota występują pod numerami: APXXXXX – (gdzie X – oznacza cyfrę).

Firma APEX rozpoczęła działalność w latach 80-tych od produkcji sprężyn do tuningu. Aktualnie w swoim zakładzie w Holandii firma produkuje standardowe sprężyny dla największych koncernów pod ich markami własnymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, produkty te cechują się wysokim standardem wykonania oraz trwałością (5 lat gwarancji).

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zadowolony, 12 marca 2016, 13:28 0 0

5 lat gwarancji dla maluczkich. Jak wpadniesz w dziurę i uszkodzisz sprężynę lub będziesz przeładowywać pojazd co jest widoczne po zbadaniu takiej sprężyny to i tak gwarancja nie zostanie uznana z powodu złej eksploatacji przez użytkownika lub z powodu uszkodzenia mechanicznego, które i tak nigdy nie podlega uznaniu gwarancji na rzecz konsumenta.

Odpowiedz