AP Expert 2016 wystartował

2 marca 2016, 16:35

Ruszyła trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016. Celem promocji jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej.

Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe miejsca (od 2. do 10.) premiowane będą wysokiej klasy wyposażeniem warsztatowym o łącznej wartości ponad 250 000 zł.

Akcja składa się z dwóch etapów:
1. Eliminacje (platforma www.apexpert.pl) – Czas trwania: od 1 marca 2016 do 31 sierpnia 2016 – zarejestruj się i przez 6 miesięcy zdobywaj punkty za testy wiedzy oraz zakupy w sieci AP.
2. Wielki Finał połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Czas trwania: od 16 do 18 września 2016 – 3 dni niesamowitych wrażeń na Torze Wyścigowym "Kielce".

W trakcie trwania eliminacji na platformie www.apexpert.pl dostępnych będzie 5 testów on-line, a za każdy można otrzymać 15 dodatkowych punktów. Testy będą dostępne w terminach:

 • Test nr 1 – od 1 kwietnia do 7 kwietnia 2016,
 • Test nr 2 – od 1 maja do 7 maja 2016,
 • Test nr 3 – od 1 czerwca do 7 czerwca 2016,
 • Test nr 4 – od 1 lipca do 7 lipca 2016,
 • Test nr 5 – od 1 sierpnia do 7 sierpnia 2016.

 

W tym roku brany pod uwagę będzie również czas udzielenia odpowiedzi, który może mieć znaczenie w przypadku remisu. Dodatkowo, trzem uczestnikom, którzy zdobędą największą ilość punktów za testy i rozwiążą je w najkrótszym czasie, a nie zakwalifikują się do Wielkiego Finału, przydzielone zostaną tzw. „Dzikie karty” – czyli zaproszenia na motoryzacyjny event bez udziału w Wielkim Finale.

Pamiętaj o comiesięcznych testach, aby nie stracić szansy na dodatkowe punkty, które mogą okazać się cenne w walce o awans do finału.

Punkty za zakupy w sieci Auto Partner SA przyznawane są za:

 • zakup towarów partnerów tytularnych – każdy wydany 1000 zł = 3 pkt,
 • zakup towarów partnerów głównych – każdy wydany 1000 zł = 2 pkt,
 • zakup towarów partnerów technicznych – każdy wydany 1000 zł = 1 pkt,
 • zakup towarów pozostałych marek z oferty AP – każdy wydany 1000 zł = 0,5 pkt.

 

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER]
Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, febi bilstein, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, LIQUI MOLY, SKF, RAVENOL, MEYLE, MaXgear
Partnerzy techniczni: YATO, Philips, Kolbenschmidt, Pierburg


125 najlepszych klientów, którzy zdobędą najwięcej punktów za testy oraz zakupy w Auto Partner SA, zostanie zaproszonych na Finał AP EXPERT 2016 oraz event.

Struktura Finału:

 • Finał Teoretyczny – pisemny test wiedzy dla 125 klientów, na podstawie którego wyłonionych zostanie 10 najlepszych uczestników,
 • Finał Praktyczny – połączony z eventem motoryzacyjnym, składa się z dwóch części:
 • Wielki Finał – zadania praktyczne dla klientów, którzy w Finale Teoretycznym zajmą miejsca od 1 do 5,
 • Mały Finał – zadania praktyczne dla klientów, którzy w Finale Teoretycznym zajmą miejsca od 6 do 10.
   

6000 koni mechanicznych (tak, sześci tysięcy) w jednym miejscu. To wszystko czeka na klientów Auto Partner SA we wrześniu na torze wyścigowym w Kielcach. Miasteczko AP EXPERT zostanie totalnie odmienione – jeszcze bardziej podkreślając profil motoryzacyjny. Emocje osiągną poziom maksimum, na torze pojawią się takie samochody jak:

 • Ferrari 458 Italia
 • Porsche 911
 • Nissan GTR
 • Mercedes AMG CLS
 • Mitsubishi Lancer EVO IX
 • Subaru Impreza STi
 • Honda Civic Type R
 • Hummer H2
 • KTM X-BOW
 • Mercedes A45 AMG
 • Mercedes AMG C63
 • Nissan Patrol GR
 • Subaru Levorg
 • Toyota Land Cruiser

Finał, jak i bankiet poprowadzi związany z motoryzacją dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy – Ireneusz Bieleninik. Wieczór muzycznie umili występ znanego, polskiego zespołu Sumptuastic, a o dobry nastrój zadba sam Jerzy Kryszak.

Rejestracja w promocji:

W tym roku konieczna jest NOWA REJESTRACJA.

Klient, chcąc brać udział w promocji, musi na nowo zarejestrować konto na platformie www.apexpert.pl poprzez podanie danych firmy, reprezentanta i numeru płatnika (nie odbiorcy). Warunkiem powodzenia rejestracji jest zgodny numer płatnika z numerem NIP.

W przypadku problemów z rejestracją należy skontaktować się ze swoim Przedstawicielem Handlowym lub użyć formularza kontaktowego na stronie.
Aby zapewnić poprawne wyświetlanie danych i pytań w testach organizator zaleca używanie przeglądarki internetowej Mozilla Firefox (wersja min. 4.0).

Dowiedz się więcej

III edycja AP EXPERT w Auto Partner SA
III edycja AP EXPERT w Auto Partner SA

Po niewątpliwym sukcesie dwóch poprzednich edycji, 1 marca rusza trzecia już odsłona długoterminowej, prestiżowej promocji AP EXPERT 2016 organizowanej przez Auto Partner SA, przy wsparciu trzech partnerów tytularnych: Bosch, Castrol i ZF (SACHS + LEMFÖRDER) oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych. Promocja skierowana jest do klientów warsztatowych Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie […]

Auto Partner SA sponsoruje zespół TVN Turbo
Auto Partner SA sponsoruje zespół TVN Turbo

Auto Partner SA rozpoczął współpracę w zakresie sponsoringu z rajdowym zespołem TVN Turbo, do którego należą: kierowca – Dagmara Kowalczyk, na co dzień dziennikarka TVN i TVN Turbo oraz pilot – Roman Popławski, nawigator i mechanik. Do sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, […]

AP EXPERT 2016 – rusza pierwszy test wiedzy on-line
AP EXPERT 2016 – rusza pierwszy test wiedzy on-line

Już 1 kwietnia uruchomiony zostanie pierwszy test wiedzy on-line w ramach konkursu AP EXPERT 2016. Test wiedzy będzie dostępny dla wszystkich klientów AP, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016, a przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Na rozwiązanie testu wszyscy uczestnicy mają siedem dni (od […]

AP EXPERT 2016 – drugi test wiedzy on-line!
AP EXPERT 2016 – drugi test wiedzy on-line!

Drugi test wiedzy dostępny będzie w dniach od 1 do 7 maja dla wszystkich klientów dystrybutora, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016. Przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Podobnie jak w poprzednim teście – dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi można zyskać 15 dodatkowych punktów, a te […]

AP EXPERT 2016: Czwarty test wiedzy online
AP EXPERT 2016: Czwarty test wiedzy online

Czwarty, przedostatni test wiedzy dostępny będzie w dniach od 1 do 7 lipca dla wszystkich klientów sieci Auto Partner, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016. Przystąpić do testu będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Podobnie jak w poprzednich testach, dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi można zyskać 15 dodatkowych punktów, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!