Zrób zdjęcie starej części i dopasuj nową – nowa funkcja aplikacji Textar

23 lutego 2016, 13:51

Aplikacja mobilna Textar Brakebook rozszerzyła swoją funkcjonalność. Aby odnaleźć odpowiedni klocek hamulcowy z oferty Textar wystarczy zrobić zdjęcie starej, zdemontowanej części. Jak to działa?

Wystarczy zrobić zdjęcie zużytego elementu, a aplikacja zidentyfikuje go po kształcie. W odpowiedzi otrzymamy numer katalogowy klocka Textar i wszystkie niezbędne informacje potrzebne do jego montażu.

Najnowsza wersja Textar Brakebook prezentuje też ulepszony, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika z łatwiejszą nawigacją i bardziej zaawansowanymi funkcjami wyszukiwania pojazdu. Pozwala także na sprawne przechodzenie między markami i modelami samochodów. 

Poza tym, aplikacja zapewnia dostęp do całego katalogu części Textar. Technologia skanowania cyfrowego umożliwia dodatkowo uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji, jak specyfikacja techniczna, lista modeli samochodów, referencje OE i schemat montażu. Trzeba jedynie zeskanować kod kreskowy z opakowania jakiegokolwiek produktu Textar.

Aplikacja Textar Brakebook aktualizuje się automatycznie. Można z niej skorzystać na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Dowiedz się więcej

Black Falcon 2014 Textar  – zobacz film
Black Falcon 2014 Textar – zobacz film

Innowacje, wysokie osiągi, bezpieczeństwo. To 3 cechy, które najlepiej opisują produkty marki Textar.    

Nowe referencje TEXTAR
Nowe referencje TEXTAR

Pięć kolejnych referencji wzbogaciło ofertę firmy TEXTAR. Nowości obejmują klocki i tarcze hamulcowe oraz elementy do ich mocowania. Dwie pierwsze nowości to kompletne zestawy do montażu klocków hamulcowych w przednim zawieszeniu. W przypadku Cadillaca CTS (03/02-) mają one 182,5 mm długości, 56,7 mm wysokości i 15,3 mm grubości, do BMW i3 (08/13-) z zaciskami Lucas […]

Klocki TEXTAR do Mercedesa AMG
Klocki TEXTAR do Mercedesa AMG

Fabryczna modyfikacja przeprowadzana przez firmę AMG obejmuje m.in. zawieszenie i układ hamulcowy. TEXTAR wprowadza właśnie do swojej oferty klocki hamulcowe do kilku takich modeli. Modele Mercedesa ze znaczkiem AMG wyróżniają się bardzo dynamicznymi osiągami. Do takich samochodów potrzebny jest zdecydowanie efektywniejszy układ hamulcowy, od tego stosowanego w wersjach seryjnych. Firma TEXTAR wprowadza do swojej oferty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 lutego 2016, 15:40 0 0

ściema!!

Odpowiedz