Oferta Master Sport dostępna za pośrednictwem TecCom – nagrody na start

3 lutego 2016, 13:36

Produkty Master Sport można już zamawiać za pośrednictwem platformy TecCom. Uruchomiona funkcjonalność pozwala na składanie zamówień oraz daje informacje o aktualnej dostępności i cenie. Każdy, kto pośpieszy się z rejestracją otrzyma nagrodę.

Pierwszych pięciu klientów zarejestrowanych przez Master Sport na platformie TecCom, firma nagrodzi do wyboru kombinezonem warsztatowym lub bluza polarową MS. Kontakt: customercentre@master-sport.de
Firma liczy także na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonalności i obsługi naszych zamówień.

TecCom jest wiodącą platformą komunikacyjną B2B dla niezależnego międzynarodowego rynku części zamiennych do samochodów. Poprzez zastosowanie rozwiązań TecCom cały proces realizacji zamówienia, od producenta po sprzedawcę części, jest zautomatyzowany i uproszczony. Obsługując ok. 20 mln pozycji zapytań ofertowych i zamówień miesięcznie, obejmujących ponad 280 marek i posiadając około 20 000 punktów sprzedaży na całym świecie, TecCom jest optymalną platformą B2B do elektronicznej obsługi zleceń na rynku wtórnym wykorzystywaną przez największych producentów i dystrybutorów.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!