Nowa marka klocków hamulcowych na polskim rynku

, 29 stycznia 2016, 12:36

Firma David Vasco wprowadziła do swojej oferty nową linię produktową. Są to klocki hamulcowe marki BREYKO.

Obecnie oferta składa się z 102 referencji, które zostały pogrupowane na dwie serie: BREYKO Z i BREYKO Q. Pierwsza zawiera podstawowy zestaw montażowy, natomiast druga posiada dodatkowe elementy oraz wyposażona została w specjalną warstwę marki 3M, która dodatkowo tłumi piski i szumy.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: www.davidvasco.com.pl, a lista aplikacji i dostępności znajduje się w katalogu na tej stronie.

Na początek firma przygotowała promocję, dzięki której możliwe jest uzyskanie 10% rabatu na klocki (do końca lutego). Można też otrzymać dodatkowy rabat 5%, kombinezon roboczy lub opaskę odblaskową na ramię. Szczegóły na poniższej grafice.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wodzu, 29 stycznia 2016, 14:55 1 0

Po pierwsze co to jest David Vasco ?? to nie fabryka tylko pakowacz Chinola !!
Po drugie proszę o potwierdzenie certyfikacji klocków i gdzie ta certyfikacja została zrobiona .
A po za tym po co kolejna linia jakiś tanich klocków ??
Tego dziadostwa w kraju jest już za dużo ! :) niech tu nikt nie bredzi ze jest popyt , zapotrzebowanie itd. !!!! że wolny rynek itd.
Jak tak dalej pójdzie to zniszczymy już kompletnie nasz rynek motoryzacyjny wprowadzając co rusz to nowego Chinola :) a marki które mają jeszcze jakość i normę w końcu znikną bo po co kupować coś droższego skoro te tanie też są " dobre " - stara śpiewka
W dodatku ten co wejdzie w ta linię zacznie opowiadać kolejne bzdury o jakości i OE !
i dalej mieszał w głowach kupujących
Wielka szkoda no i zaraz zacznie się jazgot wielce mądrych speców wszystko wiedzących. czekam

Odpowiedz

Pracownik DV, 29 stycznia 2016, 15:37 0 0

Do Sz.P. Wodza
PO 1. Zapraszam na naszą stronę www.davidvasco.com.pl - tam Pan znajdzie informacje o nas. Bez kolorowania i historii typu "trzeci dostawca cześci zamiennych na świecie" albo "made in germany"
Po 2. Certyfikacja ? Myślę, że ma Pan na myśli homologację. Oczywiście, potwierdzam. Krajem który wydał homologację jest GB
Po 3. Sterowaną centralnie gospodarkę już mieliśmy. Marzy się Panu powrót ?? Podaż/Popyt -to reguluje gospodarkę.
Po 4. Tani produkt musi być zły ?? Zapraszam do kontaktu z nami chętnie dam kilka argumentów, że wcale tak nie musi być - oczywiście nie mówię, że to reguła.

...i zaznaczam nie jestem wszystko wiedzący. Pozdrawiam Wodza.

Odpowiedz

Anonim, 4 lutego 2016, 20:38 1 0

.... Bez kolorowania i historii typu "trzeci dostawca cześci zamiennych na świecie" albo "made in germany", a na ulotce PREMIUM ENGINEERED BRAKING SYSTEMS cokolwiek autor miał na myśli.

Odpowiedz

Anonim, 5 lutego 2016, 7:25 0 -1

Ten "nowy dystrybutor" klocków na swojej stronie firmowej od razu umieścił formularz reklamacyjny z opcjami wyboru "uszkodzenie mechaniczne", "rdza", "brak w pudełku", "błąd w pakowaniu", "niekompletny".. - cóż, to naprawdę świadczy o jakości, a raczej jej kompletnym braku..

Odpowiedz

Lewak, 15 maja 2017, 12:00 0 -1

Tak , dołączając do tego zero szacunku dla handlowca , klienta przepis na sukces .

Odpowiedz