Kalendarz Inter Cars SA na rok 2016 – pierwsze zdjęcia

24 listopada 2015, 9:06

Już wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja kalendarza Inter Cars na rok 2016. Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kulis sesji oraz przeczytania o tym, co tym razem było inspiracją dla twórców.

Cztery żywioły stały się fabułą tegorocznego, dziesiątego już kalendarza planszowego Inter Cars. Tym razem twórcy postanowili przenieśc nas w przestworza wód i wiatrów, podziwiać królestwo ognia, a nawet trafić do wnętrza ziemi. Bohaterkami tych miejsc są piękne kobiety, które w zmysłowy sposób mają podkreślić piękno żywiołów. Każda kolejna karta jest zapowiedzią zupełnie innego spojrzenia na dobrze nam znane zjawiska.

Znany fotograf Voyo Bąkiewicz, z którym Inter Cars współpracuje od kilku lat, został tym razem poproszony o wykonanie sesji o tak różnorodnej scenerii w warunkach studyjnych. Jak poradził sobie z tym zadaniem? Ocenimy wkrótce.

– „Szczególne wyrazy uznania dla modelek, które brały udział w scenach z ogniem – Marty i Zuzy. Ogień był jak najbardziej prawdziwy, a modelki musiały wykazać się nie lada odwagą i zachowując zimną krew w aktorski sposób zagrać swoje role." – powiedział Bąkiewicz po sesji zdjęciowej.

Nowy kalendarz powinien zdobyć niemniejsze uznanie odbiorców niż ubiegłoroczny, nagrodzony na konkursie Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt. Kalendarz 2016 został opatrzony nowym logotypem Inter Cars, którego premiera odbyła się podczas, obchodzonego na Stadionie PGE Narodowym, Jubileuszu 25-lecia firmy. Jak co roku wydawany jest w bardzo dużym nakładzie bliskim 30 000 egzemplarzy. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars w kraju i za granicą. Do uczestnictwa w jego wydaniu Inter Cars, tradycyjnie już, zaprosił kluczowych dostawców: SKF, Contitech, Bosch, Castrol, Comma, TRW, Febi, Federal Mogul i Lumag.

W poniższej galerii można zobaczyć kulisy powstawania sesji zdjęciowej. Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja całego kalendarza, po której rozpocznie się dystrybucja wśród klientów Inter Cars SA. 

Dowiedz się więcej

Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia
Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia

Jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku w branży warsztatowej jest już dostępna. Kalendarz Inter Cars SA 2015 można na razie obejrzeć w Internecie, już wkrótce trafi do klientów dystrybutora. Kalendarz Inter Cars 2015 Kalendarz już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars SA. Pojawi się także w otwartej sprzedaży. Czytelnicy naszego portalu będą mogli wygrać […]

Wygraj kalendarz Inter Cars na rok 2016 (zdjęcia)
Wygraj kalendarz Inter Cars na rok 2016 (zdjęcia)

Premierowo prezentujemy wszystkie zdjęcia, które ukażą się w najnowszym kalendarzu firmy Inter Cars na rok 2016. Każdy, kto chciałby otrzymać egzemplarz kalendarza tylko dla siebie ma taką szansę. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Które zdjęcie z kalendarza jest najlepsze? Oceń i wygraj! Kalendarz Inter Cars na rok 2016 już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wodzu, 24 listopada 2015, 9:52 0 0

Ej, Kolpax a gdzie Wasz kalendarz ????? IC jest dumne ze swojego :)

Odpowiedz

Anonim, 24 listopada 2015, 13:10 0 0

wyglada jak zdjecia do plyboy,chociaz oni odchodza od nagości i nie ma nic wspólnego z częściami

Odpowiedz

Rotsen, 28 listopada 2015, 8:52 0 0

2 zdjęcie jak z gang bangu. :D

Odpowiedz