Nowe zestawy przegubów MEYLE do aut grupy PSA

28 października 2015, 12:49

W ofercie MEYLE pojawiły się nowe zestawy przegubów nośnych dla pojazdów marek Peugeot i Citroën. W zestawach znajdują się wszystkie komponenty niezbędne do naprawy. Zawierają oprócz materiałów montażowych także pierścień uszczelniający ze stali szlachetnej.

Nowe produkty MEYLE są przeznaczone do samochodów Peugeot 407, 508 i Citroën C5, C6. Awarie przegubów nośnych w tych pojazdach są często związane z wnikaniem do nich brudu i wilgoci. Pierścień ochronny na czopie osi oraz na pierścieniu ochronnym zaczynają korodować, uszczelka zostaje wytarta, wilgoć dociera do łożyska, co powoduje jego uszkodzenie. Z nowymi zestawami przegubów nośnych od producenta z Hamburga pracownicy warsztatu mają nie tylko pod ręką wszystkie komponenty, ale także mogą zapobiec takim usterkom. Pierścień uszczelniający do przegubów nośnych MEYLE wykonano ze stali szlachetnej i jest umieszczony pomiędzy mocowaniem piasty i przegubem nośnym. W ten sposób zapobiega ocieraniu się o siebie obu części.

Nowe zestawy przegubów nośnych MEYLE do Peugeot 407, 508 i Citroën C5, C6 są od zaraz dostępne pod numerami MEYLE 11-16 010 0018/S (bez przegubu prowadzącego) lub 11-16 010 0019 (z przegubem prowadzącym).

 

Dowiedz się więcej

Nowe wahacze poprzeczne w ofercie MEYLE-HD
Nowe wahacze poprzeczne w ofercie MEYLE-HD

Wulf Gaertner Autoparts AG rozszerza swoje portfolio wahaczy poprzecznych o części do modeli Nissan Qashqai I (02/07-) i X-Trail (T31) (03/07-) oraz Renault Koleos (09/08-). Tuleje nowych wahaczy poprzecznych MEYLE-HD dla modeli Nissana i Renault mają w porównaniu z wersją OE ulepszoną konstrukcję. Ponadto składają się z mieszanki gumowej wydłużającej czas użytkowania. Zmiana geometrii tulei […]

Firma Wulf Gaertner Autoparts zaprasza do wirtualnego zwiedzania przedsiębiorstwa
Firma Wulf Gaertner Autoparts zaprasza do wirtualnego zwiedzania przedsiębiorstwa

Producent samochodowych części zamiennych z Hamburga udostępnia wgląd do siebie przez Google Business View Firma Wulf Gaertner Autoparts AG konstruuje, produkuje i rozprowadza pod markami Meyle i Meyle-HD części zamienne do samochodów osobowych, transporterów i pojazdów użytkowych na niezależny rynek części zamiennych. Teraz ten, kto w wyszukiwarce Google będzie szukał producenta, znajdzie nie tylko stronę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!