Talent Show Inter Cars

7 października 2015, 10:20

Jedną z atrakcji 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów był konkurs „Mały człowiek wielki talent”.

Specjalnie dla dzieci klientów i pracowników Inter Cars, przygotowano konkurs, w którym najmłodsi mogli zaprezentować się od najlepszej strony. Aby wziąć w nim udział, wystarczyło zaprezentować swój talent przed amatorską kamerą i wysłać zgłoszenie do organizatorów. Do wygrania, prócz występu na profesjonalnej scenie na Stadionie PGE Narodowym był wyjazd do parku rozrywki Energylandia i bony Sodexo o wartości 500 zł.

Spośród nadesłanych filmików jury wyłoniło 24 finalistów, które zaproszono do występu podczas Family Day w niedzielę 20 września 2015 r., tj. trzeciego dnia targów.

Najmłodszy finalista konkursu miał zaledwie 3 latka, najstarszy – 15 lat. Warto podkreślić, że dzieci przed swoimi występami nie miały prób. Zapoznanie z dużą sceną odbyło się zaledwie godzinę przed rozpoczęciem imprezy. Dzieci nie okazywały tremy i z zaangażowaniem kolejno prezentowały swoje talenty. Widzowie podziwiali młodych tancerzy, piosenkarzy, sportowców, a nawet reżyserów.

Dzieci śpiewały znane i lubiane przeboje, chwaliły się umiejętnościami tanecznymi, ale nie tylko. Publiczność miała okazję obserwować pokaz szybkiego pisania na klawiaturze komputera, grę w siatkówkę, film z udziałem klocków lego czy skoki na trampolinie.

I miejsce zdobyła Eliza Debrzak, która zaśpiewała piosenkę „Drewniane Lalki”.

II miejsce zajęła Milena Szypuła,która zaprezentowała się w repertuarze A. Keys „Girl on fire”.

III miejsce należało do Mikołaja Plaka, który wykonał na pianinie utwór z filmu „Piraci z Karaibów”.

 

Wszyscy finaliści otrzymali upominki od organizatorów.

Dowiedz się więcej

Nowe logo Inter Cars
Nowe logo Inter Cars

Inter Cars SA zmienia logotyp. Nowe logo jest interpretacją dotychczasowego znaku firmowego opartego na splecionych literach IC. Zmieniony symbol odzwierciedla aktualną narrację marki. Skojarzenie nawiązuje bezpośrednio do obrotomierza. Poza symbolem zmienił się krój liter użyty w zapisie nazwy. Czcionka została specjalnie zaprojektowana z myślą o Inter Cars, przez co jest unikalna. Odświeżony symbol i nazwa […]

Jubileuszowe 15. Targi Inter Cars – relacja
Jubileuszowe 15. Targi Inter Cars – relacja

Największa w 25-letniej historii firmy Inter Cars impreza targowa dobiegła końca. Przez trzy dni Stadion Narodowy w Warszawie był ogólnopolskim centrum motoryzacyjnych atrakcji. W jubileuszowych targach wzięła udział liczna reprezentacja firm związanych z rynkiem aftermarketowym. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co zaprezentowały. Według danych organizatora, łącznie Inter Cars gościł blisko 100 000 osób przez wszystkie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!