Dwie sekundy szybciej…

1 października 2015, 12:12

Widoczność na większą odległość to więcej czasu na reakcję, na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-TremeVision gwarantuje o 130 procent więcej światła w stosunku do konwencjonalnych halogenowych żarówek samochodowych.

Dzięki tej innowacji kierowcy widzą na odległość do 45 metrów większą niż w przypadku zwykłych żarówek halogenowych. Przy prędkości 80 km/h oznacza to dwie dodatkowe sekundy na rozpoznanie przeszkody i podjęcie odpowiednich kroków. Niezwykle precyzyjna geometria żarnika, wysokociśnieniowe (13 barów) wypełnienie gazem, precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV to tylko niektóre elementy tej zaawansowanej technologicznie lampy halogenowej.

O 20 proc. bielsze światło (3700 K) żarówki X-tremeVision nie tylko wygląda elegancko, lecz także łączy komfort jazdy z optymalnym bezpieczeństwem. Opatentowana przez firmę Philips technologia powlekania trzeciej generacji zapewnia wyższą temperaturę barwową, a tym samym lepsze postrzeganie kontrastu z daleka. Dzięki temu komfort jazdy w nocy jest dużo wyższy.

Żarówki X-tremeVision gwarantują nie tylko wydajność, lecz także bezkonkurencyjną trwałość – do 450 godzin. Jest to wartość znacznie wyższa od konkurencyjnych produktów, oferowanych na rynku.

Więcej informacji o najnowszej generacji lamp halogenowych oraz o innych produktach z szerokiej oferty Philips można znaleźć na stronie www.philips.pl/motoryzacja.

Dowiedz się więcej

Uwaga na podróbki!
Uwaga na podróbki!

Podróbki lamp ksenonowych firmy Philips są coraz powszechniej dostępne w kanałach dystrybucji online i offline. Są to imitacje niskiej jakości, których kupowanie, sprzedawanie i posiadanie jest niezgodne z prawem. Aby chronić klientów i konsumentów przed pirackimi wersjami swoich produktów oświetleniowych, Philips stworzył proaktywne rozwiązanie korzystające z unikatowej technologii. Obecnie do każdego zamówionego opakowania lamp ksenonowych […]

Bezpieczeństwo nigdy nie było tak atrakcyjne…
Bezpieczeństwo nigdy nie było tak atrakcyjne…

Żarówki Philips WhiteVision nadają reflektorom samochodowym doskonały wygląd, a jednocześnie poprawiają bezpieczeństwo. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% (temperatura barwowa 4300 K) łączy unikatową wydajność ze stylowym wyglądem samochodu. Ten produkt nie tylko wygląda elegancko, lecz także zapewnia o 60% więcej światła na drodze. Oznakowanie pasów ruchu oraz znaki drogowe są jeszcze lepiej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!