Wyjątkowy Koncert Jubileuszowy Inter Cars

29 września 2015, 9:37

Jest czas na pracę i biznes, jest też czas na zabawę i miłe spędzanie czasu. Pracownicy, klienci, dostawcy i kontrahenci Inter Cars bawili się wspólnie na Wielkim Koncercie Jubileuszowym.

A że okazja była wyjątkowa, to też zabawa musiała być z najwyższej póki. Kulminacją uroczystości jubileuszowych był Wielki Koncert Jubileuszowy, który odbył się w sobotni wieczór 19 września. Na Stadion PGE Narodowy przybyło 44 tysiące  ludzi. Niezliczone morze ludzi na płycie Stadionu oraz w każdym z sektorów. Wieczorną imprezę poprowadziło trio konferansjerskie: Radosław Grześkowiak, Iwona Pavlovic oraz Patricia Kazadi. Koncert rozpoczął powszechnie znany i rozpoznawalny zespół Bajm. Po tak dynamicznym  wstępie przyszedł czas na Ewę Farnę, Boys, Mrozu, Afromental i Kombii. W międzyczasie odbył się też niesamowity Castrol Laser Show. Jednak, chwilą, na którą wszyscy czekali był występ gwiazdy światowego formatu – zespołu Roxette.

Występ tak dużej gwiazdy nie mógł przejść bez echa również poza branżą motoryzacyjną. M.in. na oficjalnym blogu Roxette znalazła się bardzo obszerna relacja z tego wydarzenia, gdzie wielokrotnie wymieniana jest nazwa Inter Cars.

Relacja zaczyna się o słów: "Kilka dni po bardzo udanym koncercie Roxette w Warszawie w czerwcu okazało się, że zespół ponownie zagra w stolicy Polski w 2015 roku. Szybko wyszło na jaw, że chodzi o 25-lecie  Inter Cars. Firma zaplanowała świętowanie z dużym rozmachem na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszając swoich klientów. (…) Cała scena wyglądała wspaniale, i jak na 25-tą rocznicę była to imponująca gala. (…)"

Autorzy bloga podkreślają, że koncert stał na wysokim poziomie i muzycy byli zadowoleni z występu:

"Pomiędzy wczorajszym wystąpieniem a poprzednim koncertem była 1-miesięczna przerwa, więc Marie miała czas na odpoczynek i widać było, że dobrze jej ten odpoczynek zrobił. Była w bardzo dobrym nastroju, uśmiechała się cały czas, dość dobrze szła z BoJo na scenę i ze sceny.  Jej głos był najsilniejszy w trakcie „Listen To Your Heart”. Zakończenie tej piosenki znów brzmiało wspaniale. (…) Na koniec Marie podziękowała dwa razy mówiąc: ”Dziękuję!” ”Dziękuję bardzo wszystkim!”, a Per powiedział, że ma nadzieję spotkać nas gdzieś na trasie i abyśmy się trzymali."
Więcej informacji na: http://roxetteblog.com.

Nie tylko muzyka wypełniła ten wyjątkowy wieczór. Pomiędzy poszczególnymi występami prezentowane były filmy o początkach Inter Cars. Wypowiadali się przyjaciele Krzysztofa Oleksowicza z lat 80., współpracownicy i pierwsi filianci, którzy byli naocznymi świadkami przeistaczania się małej, rodzinnej firmy w międzynarodowego giganta. Ich słowa pozwoliły zebranym gościom lepiej zrozumieć ten fenomen.

Emocjonującym momentem wieczoru była spektakularna prezentacja spółek ze wszystkich krajów, w których obecny jest Inter Cars. 14 przedstawicieli polskich oraz europejskich filii wkroczyło na scenę w towarzystwie swoich flag narodowych, a na ekranach prezentowane były dane obrazujące potęgę Inter Cars w Europie. Był to również rodzaj podziękowania i docenienia wkładu, który wnoszą do funkcjonowania spółki. Krzysztof Soszyński –Wiceprezes Zarządu, jeszcze raz podkreślił wagę rozwoju firmy poza granicami Polski i zapowiedział nowy rozdział w rozwoju Inter Cars m.in. poprzez zmianę wizualizacji logotypu spółki. Nowy znak jest symbolem wysokich standardów i wysokich obrotów, które Inter Cars zamierza kontynuować w kolejnych latach swojej działalności.  

Dowiedz się więcej

Medal Pro Masovia dla Inter Cars
Medal Pro Masovia dla Inter Cars

Marszałek Województwa Mazowieckiego przyznał odznaczenie firmie Inter Cars SA. Medal Pro Masovia został przekazany podczas uroczystej Konferencji Zarządu z okazji 25-lecia Inter Cars. Marszałek przyznał tytuł „doceniając zasługi i pozycję firmy na rynku motoryzacyjnym oraz jej wkład w rozwój gospodarczy Mazowsza”. Uroczyste wręczenie medalu odbyło się podczas pierwszego dnia 15. Targów części zamiennych, narzędzi i […]

Nowe logo Inter Cars
Nowe logo Inter Cars

Inter Cars SA zmienia logotyp. Nowe logo jest interpretacją dotychczasowego znaku firmowego opartego na splecionych literach IC. Zmieniony symbol odzwierciedla aktualną narrację marki. Skojarzenie nawiązuje bezpośrednio do obrotomierza. Poza symbolem zmienił się krój liter użyty w zapisie nazwy. Czcionka została specjalnie zaprojektowana z myślą o Inter Cars, przez co jest unikalna. Odświeżony symbol i nazwa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!