Konkurs Tedgum

7 października 2015, 23:53

Firma Tedgum jest sponsorem nagród w naszym nowym konkursie. Można w nim wygrać jeden z pięciu zestawów upominków, w zamian za odpowiedź na jedno pytanie.

Tedgum słynie z wprowadzania do sprzedaży elementów gumowych i gumowo-metalowych, z pomocą których mechanicy mogą wykonać naprawę danego elementu zamiast wymieniać go na nowy. Asortyment składa się z poduszek silnika, tulei wahaczy, osłon przekładni i przegubów, odbojników amortyzatorów i innych wyrobów gumowych

W naszym konkursie należy wykazać się wiedzą oraz kreatywnością. Prosimy o odpowiedź na poniższe pytanie. Autorzy najciekawszych propozycji, wybranych przez przedstawicieli firmy Tedgum, otrzymają zestawy nagród.

Podaj przykład części/elementu pojazdu, dla którego na rynku wtórnym nie ma zestawu naprawczego, w związku z czym trzeba wymieniać cały duży komponent/moduł.

Prosimy o nadsyłanie propozycji zgodnych z praktyką warsztatową. W pierwszej kolejności prosimy o odpowiedzi dotyczące pojazdów popularnych na rynku.

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości, w porozumieniu z firmą Tedgum, wybierzemy piątkę autorów najciekawszych odpowiedzi. Każdy z nich otrzyma zestaw upominków od firmy Tedgum, składający się z kurtki przeciwdeszczowej, T-shirtu, kubka i gadżetu multitool.

Konkurs trwa od 8 do 14 października 2015 r. Aktualizacja: konkurs przedłużony do 16 października.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Tedgum
Rozstrzygnięcie konkursu Tedgum

Znamy już zwycięzców konkursu, w którym nagrody ufundowała firma Tedgum. Piątkę autorów najciekawszych odpowiedzi wybrali przedstawiciele firmy Tedgum, specjalizującej się w produkcji elementów gumowych i gumowo-metalowych. Przypomnijmy, że aby wziąć udział w konkursie, należało podać przykład części/elementu pojazdu, dla którego na rynku wtórnym nie ma zestawu naprawczego, w związku z czym trzeba wymieniać cały duży […]

Nowości Tedgum
Nowości Tedgum

Firma Tedgum poszerzyła swoją ofertę o nowe części. Nowości to mocowanie amortyzatora i poduszka silnika. Mocowanie amortyzatora przeznaczone jest do samochodów VW, Audi, Seat, Skoda, a poduszka silnika może służyć w samochodach Dodge'a, Playmouth'a i Chryslera. Szczegóły w załączonej grafice. Pełna oferta dostępna na tedgum.pl/pl/katalog.html

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 16 października 2015, 21:15 0 0

Kiedy będzie rozwiązanie konkursu ??

Odpowiedz