Sprężarki śrubowe INVENTO dostępne w Tip-Topol

17 września 2015, 12:04

W ofercie Tip-Topol jest już dostępna nowa linia sprężarek śrubowych INVENTO. Jest to propozycja dla osób szukających sprzętu dobrej jakości w niewygórowanej cenie.

Sprężarki marki INVENTO charakteryzują się przejrzystą, nieskomplikowaną budową, dzięki czemu ich obsługa jest prosta.

Urządzenia posiadają kompaktowy, wydajny stopień śrubowy. Dzięki swojej konstrukcji olej uzyskuje odpowiednią temperaturę w bardzo krótkim czasie, co wpływa na trwałość części. Niezależny osiowy wentylator elektryczny jest kontrolowany przez czujnik termostatyczny. Dzięki niemu olej utrzymany jest w odpowiedniej temperaturze, nawet podczas ciężkich warunków pracy.

Czytelny, prosty w obsłudze panel sterowniczy pozwala na zarządzanie, monitorowanie i optymalizacje pracy poprzez obniżenie poboru mocy. Solidna obudowa oraz wykończenie jej wnętrza zapewniają niski poziom hałasu.

Koła pasowe wykonane z żeliwa – w znaczącym stopniu podwyższają moc urządzenia.

 

Więcej informacji pod telefonem 61/ 815 52 759 lub mailem: magdalena.bogusz@tiptopol.pl

Dowiedz się więcej

TIP TOPOL TOUR gościł w Sosnowcu
TIP TOPOL TOUR gościł w Sosnowcu

Ponad 500 gości odwiedziło centrum targowe Expo Silesia w Sosnowcu, by wziąć udział w drugim spotkaniu tegorocznego cyklu TIP TOPOL TOUR. Dwie ciężarówki pełne maszyn i urządzeń z oferty Tip-Topol, nie przemierzały drogi na darmo. Klienci aktywnie brali udział w ich pokazach i nie dali odpocząć ekspertom firmy. W licznych konkursach rozdano wiele atrakcyjnych nagród, […]

Nowa oferta śrub i nakrętek w Tip-Topol
Nowa oferta śrub i nakrętek w Tip-Topol

Tip-Topol przebudował portfolio oferowanych produktów z działu śrub i nakrętek. Teraz oferta jest szersza i tańsza. Dystrybutor postanowił zarówno powiększyć wybór dostępnych rozmiarów oraz modeli, jak i obniżyć  ceny. Wszystkie produkty zostały objęte „cięciem cenowym”, a niektóre z nich są tańsze aż o 32%. Więcej informacji pod nr telefonu 61/ 81 52 33 lub mailem: […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!