Trackimo – nowy wymiar monitoringu GPS

16 września 2015, 14:23

Czy monitoring GPS może być oferowany przez każdy warsztat samochodowy zarówno do aut nowych jak i używanych, dodatkowo bez konieczności skomplikowanego montażu? Czy usługa może działać bez dodatkowych kosztów na obszarze całej Europy (a nawet świata)? Czy monitoring GPS może mieć cenę tak atrakcyjną, że każdy może sobie na niego pozwolić?

Dla kogo: dla ludzi, którzy chcą zawsze wiedzieć, gdzie jest ich auto i co się z nim dzieje, dla firm do monitorowania pojazdów służbowych, dla rodziców, którzy pożyczają auto dzieciom etc.

Dzięki unikatowemu rozwiązaniu Trackimo jest to możliwe. Po pierwsze: montaż urządzenia jest bardzo prosty, a dostępne są dwie możliwości – nieskomplikowane podłączenie do zasilania w samochodzie lub użytkowanie urządzenia z wykorzystaniem wbudowanej baterii, pozwalającej na kilka dni pracy. Po drugie: w cenę urządzenia wliczony jest abonament na cały pierwszy rok pozwalający używać je na całym świecie bez dodatkowych opłat. Po trzecie: nie ma potrzeby podpisywania skomplikowanych umów, a procedura aktywacji jest bardzo prosta i przyjazna. Po czwarte: Trackimo jest sprawdzone i użytkowane przez tysiące klientów na kilku kontynentach.

Siła Trackimo tkwi w połączeniu funkcjonalności i przyjazności użytkowania systemu. Konfiguracja i zarządzanie możliwe jest zarówno dzięki aplikacji internetowej jak i mobilnej, a lista funkcji powoduje, że sprawdza się zarówno dla klientów indywidualnych jak i flotowych.

W październiku 2015 startuje Program Partnerski „GPS Profit” oferujący korzystne warunki współpracy dla warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 690 084 074, 785 766 000  lub e-mailem: b2b.cee@trackimo.com.

www.trackimo.pl

Artykuł sponsorowany Trackimo

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!