Terrain Tamer wprowadza wydajne tuleje Pro Bushes

18 sierpnia 2015, 16:20

Firma Terrain Tamer zaprezentowała zestaw tulej Pro Bushes stworzonych z wysokiej jakości gumy oraz elastomerów. Tuleje te zbudowane są z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu zapewniają zdecydowanie większą wydajność.

Tuleje Pro Bushes wykonane są z syntetycznych związków elastomeru przez co komfort i wrażenia z jazdy są jak podczas używania zwykłych gumowych tulej, jednak ich wytrzymałość jest zdecydowanie większa. Materiał, z którego zbudowane są tuleje Pro Bushes został zaprojektowany tak, by był odporny na ciężkie warunki atmosferyczne (szczególnie na tereny podmokłe/wilgotne), olej oraz inne chemikalia.

Podczas testów tulej siedmiu polietyrenowych czołowych producentów zamienników, wypadło gorzej od produktu Terrain Tamer, który uzyskał wyniki o 57% lepsze niż drugi w kolejności produkt i 184% lepsze niż ostatni. Poddane rygorystycznym testom tuleje Pro Bushes wytrzymały ponad dwa i pół miliona cykli, podczas których zapewniały odpowiednią retencje smaru, wytrzymałość oraz trwałość.

– “Tuleje zawieszenia są często ostatnią w kolejności częścią podwozia, o którą pytają Klienci, jednak jest to jeden z najbardziej psujących się elementów układu podwozia”  – mówi Marketing Manager Terrain Tamer, Brent Hutchinson – “Największą trudnością w produkcji tulej jest znalezienie odpowiedniego środka ciężkości po-między wytrzymałością a elastycznością. Dzięki nowoczesnej technologii oraz mieszance elastomerów udało nam się znaleźć produkt łączący komfort jazdy z odpornością na trudne warunki na trasie” – dodaje.

Tuleje Terrain Tamer Pro Bushes posiadają dożywotnią gwarancję.

Więcej informacji pod numerem 1300 888 444 i na stronie terraintamer.com
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!