Nowy serwis internetowy Fuchs Oil

22 czerwca 2005, 0:00

20 czerwca Fuchs Oil Corporation uruchomił nowy polski serwis internetowy. Pod adresem www.fuchs-oil.pl osoby zainteresowane mogą zapoznać się z najświeższymi informacjami z firmy, znaleźć najbliższego dystrybutora, a także poznać ofertę środków smarnych tego producenta.
Nowością na stronie jest sekcja „Akademia Fuchsa”, gdzie użytkownicy pojazdów mogą dobrać do każdego podzespołu swojego samochodu odpowiedni środek smarny. Sekcja ta zawiera również m.in. odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane ze smarami i olejami stosowanymi w motoryzacji.
Na nowej witrynie będzie dostępna także pełna oferta środków smarnych dla motoryzacji, rolnictwa oraz – co jest nowością – przemysłowych środków smarnych i środków dla motocykli Silkolene. W razie jakichkolwiek wątpliwości dostępny na witrynie formularz kontaktowy umożliwi szybki kontakt ze specjalistami w dziedzinie środków smarnych, którzy rozwiążą problem.
Kibice sportów samochodowych będą mieli także możliwość zapoznania się z najświeższymi informacjami pochodzącymi z polskich i zagranicznych torów wyścigowych, gdzie startują zawodnicy Fuchs Star Moto Racing Team, wśród nich Maciej Stańco – trzykrotny Mistrz Polski w klasie Grand Prix.
Oprócz zdjęć i informacji z toru będzie można ściągnąć m.in. tapetę z najszybszym w kraju samochodem startującym w wyścigach FIA GT – Spleenem S7R.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!