„Liberalizacja rynku części zamiennych” – konferencja

8 czerwca 2005, 0:00

W dniach 28, 29 i 30 czerwca 2005 w Warszawie w hotelu Mercure odbędzie się konferencja „Liberalizacja rynku części zamiennych” organizowana przez Institute for International Research Sp. z o.o.
Konferencja rozpocznie się od przeglądu polskiego rynku części zamiennych. Następnie przedstawione zostanie  prawodawstwo unijne związane z liberalizacją rynku części zamiennych, w tym klauzula reparacji i rozporządzenie GVO, a także stanowisko i rozporządzenia polskie dotyczące kwestii liberalizacji. Na szczególną uwagę zasługuje temat: „Konsekwencje ekonomiczne liberalizacji rynku części zamiennych”, który omówią przedstawiciele producentów i importerów samochodów, producentów części a także zakładów ubezpieczeń.
W trakcie konferencji odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony zagadnieniu uwolnienia rynku części zamiennych („za i przeciw”) – z punktu widzenia producentów i importerów samochodów, producentów części zamiennych i ubezpieczycieli.
W programie konferencji nie zabrakło takich tematów jak: Nowe propozycje likwidacji szkód, Przykłady zagranicznych rozwiązań dotyczące likwidacji szkód, Ubezpieczenia pakietowe, Modyfikacje programów Audatex i Eurotax.
Odrębny dzień konferencji poświęcono kwestiom likwidacji szkód komunikacyjnych Przedstawione zostaną praktyczne aspekty likwidacji szkód w warunkach nowych uregulowań prawnych, źródła i przykłady problemów związane z likwidacją szkód a także metody rozstrzygania sporów powstałe przy likwidacji szkód.
Szczegółowy program znajduje się na stronie: http://www.iir.plhttps://sklep.premium.pl/iir.pl?a=konf/W0321.html&b=truck
W przypadku pytań można kontaktować się z Magdaleną Zielińską, email: mzielinska@iir.pl , tel. (22) 420 55 25.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!