Procedura wymiany oleju w skrzyni DSG02E

20 lutego 2015, 12:07

Ravenol rozpoczyna akcję informacyjną, która ma ułatwić poprawne korzystanie z produktów smarnych tej marki. Pełna instrukcja dodawana jest do zakupionego produktu w pojemnościach 4l bądź 10l.

Poniższy przykładowy fragment instrukcji dotyczy oleju RAVENOL DCT/DSG FLUID i przedstawia procedurę wymiany oleju i kontroli jego poziomu w skrzyni biegów DSG 02E z pojazdów grupy VAG.

Instrukcja zawiera wszystkie procedury, a także numer telefonu, pod którym można uzyskać pomoc techniczną.
 

Dowiedz się więcej

Nowy płyn ATF do Mazdy od RAVENOL
Nowy płyn ATF do Mazdy od RAVENOL

Firma RAVENOL Polska przedstawiła nowy produkt – płyn RAVENOL ATF FZ z serii Professional Line. Ten w pełni syntetyczny płyn ATF, dzięki niskiej lepkości, zapewnia optymalne funkcjonowanie automatycznych przekładni modeli Mazdy 3, 6 i CX5 (SKYACTIV). Produkt dostępny u dystrybutorów Ravenol na terenie całego kraju.

Produkty RAVENOL w bazie TecDoc
Produkty RAVENOL w bazie TecDoc

Produkty RAVENOL są już dostępne w największej motoryzacyjnej bazie technicznej TecDoc. Dane o produktach RAVENOL znajdujące się w bazie, pozwalają na szybki i precyzyjny dobór specjalistycznych płynów ATF Fluid Professional Line i olejów przekładniowych do ponad 47 000 pojazdów. Pełna oferta RAVENOL stanowi 42 typy płynów ATF Fluid i ponad 20 rodzajów olejów przekładniowych do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!