Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior

, 14 stycznia 2015, 15:17

Auto Partner SA nawiązał współpracę* z firmą Unior – europejskim producentem narzędzi ręcznych. Marka jest dobrze znana profesjonalistom na całym świecie.

Historia marki Unior sięga XVII wieku, kiedy to u podnóża pasma górskiego Pohroje (Słowenia), powstała pierwsza kuźnia, która z biegiem czasu przekształciła się w zakład produkujący narzędzia ręcznie.

Dziś Unior jest jednym z największych słoweńskich eksporterów. Firma posiada rozwinięte zaplecze technologiczne, a własne huty ulokowane w UE umożliwiają kontrolę produktów od początku produkcji stali, aż do momentu osiągnięcia produktu finalnego.

Program narzędzi ręcznych składający się z ponad 3 000 różnych produktów, jest gwarancją wykonania niemal każdej pracy.

Firma Unior w swojej ofercie posiada narzędzia przeznaczone dla:

  • przemysłu motoryzacyjnego,
  • warsztatów naprawczych,
  • elektroników,
  • serwisów rowerowych.

 

Program narzędzi ręcznych posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 w rozwoju, produkcji oraz marketingu narzędzi ręcznych od 1994 roku. Narzędzia do prac elektrycznych są testowane zgodnie z certyfikatem VDE. Ciągły rozwój narzędzi ręcznych Unior jest wynikiem badania zapotrzebowania profesjonalistów i rzemieślników na świecie.

 

*Współpraca Auto Partner SA i Unior z pominięciem wybranych niewielkich firm działających lokalnie i posiadających dostęp tylko do wybranego asortymentu, odbywała się będzie na zasadzie wyłączności.

Dowiedz się więcej

Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy
Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy

„Katalog produktów Auto Partner SA. Wybrany asortyment na okres jesienno-zimowy” to tytuł najnowszej publikacji dystrybutora części. Katalog jest już dostępny w punktach sprzedaży oraz w internecie. W katalogu znalazły się produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością oferty dystrybutora w zakresie chemii użytkowej i technicznej, akumulatorów oraz płynów i olejów. Podczas selekcjonowania zostały wybrane […]

Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach
Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach

Rok 2014 był bardzo szczególnym okresem dla firmy Auto Partner SA. Zmieniła ona lokalizację głównej siedziby w Bieruniu, otworzyła nowoczesne centrum dystrybucyjne, a co najważniejsze zdobyła wielu nowych klientów. Auto Partner stawia na rozwój! To hasło towarzyszy działaniom firmy już od dłuższego czasu: AP zwiększa ilość powierzchni magazynowej, otwiera nowe filie, zdobywa nowe rynki poza […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!