Wygraj kalendarz Inter Cars

10 grudnia 2014, 23:36

Nagrodami w naszym konkursie jest 10 egzemplarzy najnowszego kalendarza Inter Cars na rok 2015. Aby go zdobyć… nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, a jedynie podzielić się swoją opinią.

Sesja zdjęciowa do kalendarza Inter Cars po raz pierwszy miała miejsce w plenerze. Ekipa produkcyjna odwiedziła między innymi jedną z portugalskich wysp. Efekt? Można ocenić go samodzielnie, a przy okazji zdobyć własny egzemplarz kalendarza.

{uri:/gallery/233}

Aby mieć szansę na zdobycie jednego z 10 kalendarzy, przekazanych nam przez firmę Inter Cars, należy wypełnić poniższą ankietę.

{uri:/ankietka/37}

Nagrodę otrzymają 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40., 45. i 50. osoba, która wypełni ankietę. Każdy uczestnik może wypełnić ankietę tylko raz.
Konkurs trwa od 11 do 18 grudnia 2014 r. O zwycięzcach oraz wynikach głosowania na najlepsze zdjęcie poinformujemy tuż po zakończeniu konkursu.

 

Zobacz więcej zdjęć z planu kalendarza Inter Cars 2015 

Dowiedz się więcej

Inter Cars za granicą rośnie dwukrotnie szybciej niż w Polsce
Inter Cars za granicą rośnie dwukrotnie szybciej niż w Polsce

Inter Cars będzie miał w tym roku zagraniczne przychody o jedną czwartą wyższe niż w ubiegłym roku. Na 12 rynkach zewnętrznych, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej, dystrybutor części zamiennych do aut rozwija się dwukrotnie szybciej niż w Polsce, chociaż przychody z działalności prowadzonej w kraju wolumenowo wciąż są wyższe. – „W każdym z krajów, w których […]

Wyniki konkursu z kalendarzami Inter Cars
Wyniki konkursu z kalendarzami Inter Cars

Nowy kalendarz Inter Cars na rok 2015 budzi duże zainteresowanie naszych Czytelników. Wielu z nich wzięło udział w specjalnym konkursie. Przedstawiamy nazwiska dziesiątki zwycięzców. Aby zagrać o kalendarz nie trzeba było odpowiadać na żadne pytania, a jedynie podzielić się swoją opinią. Pytaliśmy Czytelników o to, które zdjęcie z kalendarza Inter Cars 2015 podoba im się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 grudnia 2014, 9:10 0 0

Letnie dziewczyny z lipca i sierpnia wymiatają... :)

Odpowiedz