BSL – pełna gama turbosprężarek znanych producentów

26 listopada 2014, 13:50

Turbosprężarki montowane są obecnie we wszystkich autach osobowych z silnikiem diesla. Coraz częściej spotykane są również w silnikach benzynowych. BSL, od lat znany głównie jako dystrybutor turbosprężarek do samochodów ciężarowych, od niedawna oferuje pełną gamę turbosprężarek do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki turbosprężarce samochody uzyskują lepsze osiągi mocy wstosunku do pojemności silnika. Poprawia ona podstawowe parametry silnika: elastyczność, spalanie, moc.

Wzrost wykorzystania turbosprężarek w samochodach spowodowany jest tzw. downsizingiem, czyli dążeniem producentów samochodów do zmniejszania pojemności silników przy zachowaniu dotychczasowych osiągów pojazdów, przy spełnieniu coraz surowszych norm emisji CO2.

Obecnie oferta BSL to turbosprężarki nowe i regenerowane.

Turbosprężarki regenerowane objęte są 24-miesięczną gwarancją, co wyróżnia tę ofertę na naszym  rynku. Regeneracja turbosprężarek jest bardzo popularna szczególnie w segmencie samochodów osobowych.

Wybierając dostawcę produktu należy jednak pamiętać o tym, że aby część służyła użytkownikowi, musi to być produkt sprawdzony, wykonany profesjonalnie w odpowiednich warunkach i na przeznaczonym do tego sprzęcie. Turbo’s Hoet Group, którego częścią jest firma BSL, to największa w Europie niezależna firma zajmującą się regeneracją turbosprężarek. Regenerowane turbosprężarki dostępne w BSL mają  dwuletnią gwarancją, co świadczy o pełnej odpowiedzialności za produkt, który poddawany jest regeneracji w warunkach do tego przeznaczonych.

Profesjonalny sprzęt, odpowiedniej jakości części, wykwalifikowana kadra i długoletnie doświadczenie partnera BSL są gwarancją jakości oferowanych przez firmę produktów.

W ofercie BSL dostępne są regenerowane turbiny do wszystkich modeli aut osobowych i dostawczych.

Wybrane etapy naprawy:

Prześwietlanie części przeznaczonych do ponownego użytku.

Sprawdzanie i kalibracja elektronicznych sterowników.

Sprawdzenie gotowego produktu i parametrów pracy turbosprężarki, to ostatni etap regeneracji tej części. Na zdjęciu widać diagnozowanie wydajności turbosprężarki w urządzeniu, które symuluje pracę turbosprężarki w pojeździe.

Turbo’Hoet Group to również  największy niezależny dystrybutor nowych turbosprężarek, lider rynku 2013, dysponujący najszerszą ofertą turbosprężarek nowych  nie tylko regenerowanych. Dlatego też  oferta BSL to przede wszystkim nowe turbosprężarki do wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie dostępne są produkty producentów: Borg Warner, Holset, Garrett, IHI, Mitsubishi.

W dziale turbosprężarek BSL fachowcy dobiorą odpowiedni produkt dla potrzeb każdego klienta.

Należy pamiętać o tym, jak bardzo ważny jest właściwy montaż turbosprężarki. Na stronie www.bslparts.pl można znaleźć instrukcję montażu turbosprężarki.

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę BSL

Dowiedz się więcej

Nowa turbosprężarka do Opla w ofercie BSL
Nowa turbosprężarka do Opla w ofercie BSL

Oferta firmy BSL poszerzyła się o nową turbosprężarkę, wyprodukowaną przez japońską firmę IHI. Nowa turbosprężarka jest przeznaczona do silnika 1,7 CDTI w wariantach mocy od 110 do 125 KM, montowanego w następujących pojazdach marki Opel: Astra, Corsa, Meriva.   Numery OE: 860102 5860938 97376273 98102371   Pełna oferta turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych jest […]

BSL: Dwa nowe punkty sprzedaży turbosprężarek
BSL: Dwa nowe punkty sprzedaży turbosprężarek

Firma BSL otworzyła dwa nowe punkty sprzedaży turbosprężarek. Jeden z nich mieści się w Warszawie, a drugi w Krównikach – nieopodal granicy polsko-ukraińskiej. W Warszawie, przy ul. Naukowej 12 rozpoczęło działanie biuro handlowe, w którym klienci będą mogli kupić turbosprężarki do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz odebrać towar zamówiony w centrali. Punkt mieści się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!