Nowości Delphi na Poznań Motor Show 2005

, 10 maja 2005, 0:00

Podczas trwających już targów motoryzacyjnych w Poznaniu firma Delphi prezentuje swoją ofertę dla rynku części zamiennych, w tym również tegoroczną nowość dla polskich warsztatów – nowoczesne bezprzewodowe zestawy diagnostyczne DS500E oraz DS100E.
Jedną z tendencji wyraźnie widocznych w ostatnim czasie na rynku części zamiennych jest coraz powszechniejsze stosowanie elektronicznych narzędzi diagnostycznych wykorzystujących dane zbierane przez systemy pojazdu do szybkiej lokalizacji usterek.
]1P[
W dniach 11 – 15 maja, na stoisku Delphi w Poznaniu (pawilon 5, sektor F) będzie można zobaczyć produkowane przez firmę systemy diagnostyczne DS500E i DS100E – pierwszy na rynku zestaw oparty na palmtopie PDA. Ułatwiają one pracę warsztatom, prowadząc użytkownika krok po kroku przez całą procedurę diagnostyczną. Wyposażone są również w dodatkowe funkcje upraszczające wiele czynności wykonywanych w stacji obsługi.
Zapotrzebowanie ze strony rynku części zamiennych i warsztatów na systemy diagnostyczne Delphi stale wzrasta, od kiedy zestaw diagnostyczny Delphi – DS800E zdobył złoty medal w kategorii urządzeń dla stacji obsługi w międzynarodowym konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązanie (International Grand Prix for Innovation Awards) podczas paryskich targów Equip Auto 2003.
W ofercie Delphi na polskim rynku znajdują się m.in. amortyzatory, akumulatory, elementy zawieszenia, układy hamulcowe, komponenty elektroniki samochodowej, systemy multimedialne marki Delphi Grundig oraz części układów klimatyzacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!