Nowości Delphi na Poznań Motor Show 2005

10 maja 2005, 0:00

Podczas trwających już targów motoryzacyjnych w Poznaniu firma Delphi prezentuje swoją ofertę dla rynku części zamiennych, w tym również tegoroczną nowość dla polskich warsztatów – nowoczesne bezprzewodowe zestawy diagnostyczne DS500E oraz DS100E.
Jedną z tendencji wyraźnie widocznych w ostatnim czasie na rynku części zamiennych jest coraz powszechniejsze stosowanie elektronicznych narzędzi diagnostycznych wykorzystujących dane zbierane przez systemy pojazdu do szybkiej lokalizacji usterek.
]1P[
W dniach 11 – 15 maja, na stoisku Delphi w Poznaniu (pawilon 5, sektor F) będzie można zobaczyć produkowane przez firmę systemy diagnostyczne DS500E i DS100E – pierwszy na rynku zestaw oparty na palmtopie PDA. Ułatwiają one pracę warsztatom, prowadząc użytkownika krok po kroku przez całą procedurę diagnostyczną. Wyposażone są również w dodatkowe funkcje upraszczające wiele czynności wykonywanych w stacji obsługi.
Zapotrzebowanie ze strony rynku części zamiennych i warsztatów na systemy diagnostyczne Delphi stale wzrasta, od kiedy zestaw diagnostyczny Delphi – DS800E zdobył złoty medal w kategorii urządzeń dla stacji obsługi w międzynarodowym konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązanie (International Grand Prix for Innovation Awards) podczas paryskich targów Equip Auto 2003.
W ofercie Delphi na polskim rynku znajdują się m.in. amortyzatory, akumulatory, elementy zawieszenia, układy hamulcowe, komponenty elektroniki samochodowej, systemy multimedialne marki Delphi Grundig oraz części układów klimatyzacji.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!