Powiększenie gamy produktów Borg&Beck

31 października 2014, 12:11

Rok 2014 był pracowity dla marki Borg & Beck. Poszerzyła ona znacznie swój asortyment w wielu liniach produktowych, wprowadzając do oferty także nowe kategorie produktów.

Wśród nowych uzupełnień (NTR) znalazło się prawie 800 komponentów do układów kierowniczych oraz układów zawieszenia. Zostały one wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firma porównuje się do konkurencji, twierdząc, że  w tej grupie produktów niektórzy potrzebowaliby nawet kilku lat, żeby stworzyć taką ilość nowych rozwiązań i komponentów. Borg&Beck jest częścią grupy  – First Line – największego dostawcy na rynku części zamiennych w kategorii zawieszenia i układów kierowniczych w Wielkiej Brytanii.

Obecnie pojawia się kolejny główny obszar rozwoju, na którym Borg & Beck skupia swój program. W ciągu ostatnich 12 miesięcy gama została poszerzona o prawie 550 produktów do wielkości przekraczającej 4000 części, z czego duży procent to komponenty związane z hydrauliką, powodując, że jest to jedna z najpełniejszych ofert dostępnych od jakiegokolwiek dostawcy.

Kolejna godna uwagi grupa produktów to przewody, która wraz z ostatnimi dodaniem w sierpniu 48 linek zmiany biegów, powiększyła się o prawie 400 dodatkowych części w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wraz ze swoimi tradycyjnymi zestawami sprzęgieł 3-w-1 i 2-w-1, Borg & Beck jest jednym z liderów rynku, jeśli chodzi o szerokość gamy zestawów sprzęgieł z CSC. Jest też czołowym dostawcą zestawów zamiennych dla kół zamachowych DMF (dwumasowych kół zamachowych). Ta gama wzrosła o ponad 100 pozycji w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Opisane rozszerzenia czterech specjalistycznych grup produktów stanowią tylko część całkowitej ilości uzupełnień oferty. Przybyło łącznie 2 742 części dodanych od listopada ubieglego roku, co sprawia, że Borg & Beck jest jednym z najbardziej efektywnych dostawców na rynku części zamiennych w Wielkiej Brytanii. Październik 2014 roku to wprowadzenie 695 osobnych części, co stanowi rekordowy miesiąc dla Borg & Beck.

Dowiedz się więcej

Rozszerzona gama linek dźwigni zmiany biegów Borg & Beck
Rozszerzona gama linek dźwigni zmiany biegów Borg & Beck

Borg & Beck wprowadził nową gamę 48 rodzajów linek dźwigni zmiany biegów do zastosowania w samochodach osobowych i dostawczych. Firma Borg & Beck wprowadziła linki dźwigni zmiany biegów na rynek części zamiennych. Jest to innowacyjny produkt, który ma zapewnić szansę na kolejne zyski w tym niezależnym sektorze. I tym razem, zgodnie ze swoimi standardami produkty […]

,,Plan ekspansji na rynki środkowoeuropejskie” – wywiad z Rafałem Woźnym z Borg & Beck
,,Plan ekspansji na rynki środkowoeuropejskie” – wywiad z Rafałem Woźnym z Borg & Beck

Borg & Beck to jedna ze znanych w Europie Zachodniej marek części motoryzacyjnych, o której w Polsce… mało kto słyszał. W najbliższym czasie powinno się to zmienić, gdyż firma planuje ofensywę na polski rynek. Na nasze pytania odpowiedział Rafał Woźny, Manager ds. sprzedaży produktów Borg & Beck w Polsce. To pytanie może wydać się Panu […]

Powłoka BECKTEC w hamulcach Borg & Beck
Powłoka BECKTEC w hamulcach Borg & Beck

Borg & Beck wprowadza wysokiej jakości powłokę „BECKTEC” jako standard dla większej części swojej oferty. Powłoki „BECKTEC” zapewniają kilka istotnych zalet, dających przewagę względem niepowlekanych tarcz hamulcowych. Nowa powłoka ma zapewniać lepszą odporność na korozję i polepszone właściwości hamujące. Co ważne z perspektywy mechanika – pokryte nią tarcze nie wymagają czyszczenia ani uprzedniego odtłuszczania przed […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!