Wkrótce Kalendarz ProfiAuto 2015

23 października 2014, 16:01

Już wkrótce do partnerów, klientów i współpracowników sieci ProfiAuto trafi kalendarz na 2015 r. Zostanie w nim zaprezentowany nowy, niestandardowy pomysł, który ma wnieść powiew świeżości do branżowych projektów tego typu.

65 godzin zdjęciowych, 4 supersamochody, 4 modelki i 13 zdjęć

Kalendarz ProfiAuto już tradycyjnie prezentuje piękne modelki, najlepsze samochody i dobre zdjęcia. W 2015 roku do tych, obowiązkowych elementów, została dodana dodatkowa szczypta fantazji. Udało się to m.in. dzięki ekipie pracującej na co dzień przy produkcji teledysków największych polskich gwiazd. Sesja była bardziej wymagająca niż zwykle, ale wytężoną pracę wynagradzają efekty.

Kalendarz już wkrótce trafi do partnerów ProfiAuto – hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. W międzyczasie – zapraszamy do zapoznania się z „Making of” – filmikiem, który oddaje atmosferę pracy nad najnowszym kalendarzem i zdradza nieco więcej informacji na temat tegorocznego motywu przewodniego.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja
Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja

Jedenaste targi ProfiAuto Show nie zawiodły oczekiwań profesjonalistów oraz gości, którzy w miniony weekend pojawili się w Katowickim Spodku. Połączenie wystawy produktów i usług dla zawodowców z motoryzacyjnymi atrakcjami okazuje się formą przyciągającą tłumy. Katowice motoryzacyjną stolicą Polski Klimatyzowane hale Spodka były świetnym miejscem na spędzenie upalnego weekendu (7-8 czerwca). Jednak to nie przyjemna temperatura […]

Moto-Profil pnie się w górę w rankingach
Moto-Profil pnie się w górę w rankingach

Moto-Profil awansował aż o 162 miejsca na prestiżowej Liście 2000, przygotowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”. Dystrybutor zanotował także awans w Rankingu Eksporterów. Dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa znalazł się w tegorocznym zestawieniu na 24 miejscu wśród 50 firm o największym wzroście eksportu oraz na 28 miejscu wśród firm o największym udziale eksportu w przychodach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!