Nowy szyberdach Webasto do Opla

30 września 2014, 14:03

Webasto zaprojektowało szyberdach Swing Top do Opla Adam Rocks. Gwarantuje on dopływ maksymalnej ilości światła do pojazdu oraz wrażenie większej przestrzeni w jego wnętrzu. Cały dach waży zaledwie 13 kg i otwiera się elektrycznie w czasie 5 sekund.

– „Składane dachy dla małych samochodów sportowych przeżywają obecnie prawdziwy renesans" – komentuje Tomasz Konieczny, Dyrektor Marketingu Webasto.

Tekstylny szyberdach Webasto Top Swing jest bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych. Zapewnia też doskonałą izolację przed hałasem z zewnątrz. Wykorzystywany w nim wysokiej jakości materiał, jest również stosowany przez Webasto w produkcji dachów w pojazdach typu cabrio. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego w szkielecie cały dach waży zaledwie 13 kg i otwiera się elektrycznie w czasie 5 sekund. Top Swing jest dostępny w dwóch kolorach, czarnym i brązowym.

Nowy Opel Adam Rocks jest dostępny na zamówienie w Niemczech.
 

Dowiedz się więcej

System OnStar – Opel wprowadza telematykę
System OnStar – Opel wprowadza telematykę

W 13 krajach Europy zacznie działać telematyczny system Opla. Będzie on umożliwiał między innymi wezwanie pomocy w razie wypadku, lokalizację skradzionego samochodu oraz… zdalną diagnostykę usterek. OnStar pomoże ASO? Choć system debiutuje w Europie nie jest nowym projektem Opla. Za oceanem funkcjonuje już od jakiegoś czasu i jest dostępny w kilku milionach pojazdów. Podstawową funkcją […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!