Nowości w ofercie Neolux

24 września 2014, 13:47

Firma OSRAM rozszerzyła gamę samochodowych źródeł światła należącej do niej marki Neolux. Wśród nowości są m.in. lampy ksenonowe D1S i D2S, które – podobnie jak inne produkty Neolux – łączą wysoką jakość z przystępną ceną.

Nowe lampy ksenonowe D1S i D2S w marce Neolux są produkowane w Niemczech według najwyższych standardów jakościowych. Charakteryzują się temperatura barwową 4300K i białym paskiem ceramicznym.

Wkrótce do tych nowości dołączą także żarówki motocyklowe HS1 i S2, a także używane często w lampach przeciwmgłowych – H11 i H7 w wersji off-roadowej.

Gama produktów Neolux to przede wszystkim wysokiej jakości żarówki reflektorowe na napięcie 12V: H1, H3, H4, H7, HB3, HB4, na napięcie 24V: H1, H3, H4 i H7 oraz off-roadowe: H1, H3, H4 i R2. Można tu też znaleźć produkty o podwyższonych parametrach takie jak Neolux Extra Light – wytwarzające do 50% więcej światła, Neolux Blue Light – o niebieskawym świetle i Neolux Long Life – o wydłużonej trwałości. Wszystkie żarówki produkowane są ściśle według niemieckich standardów jakości, zgodnie z ECE R-37, a dzięki ciągłemu monitoringowi standardów i procesów produkcyjnych, klienci otrzymują najwyższą jakość niemieckiej technologii. Wszystkie żarówki reflektorowe posiadają filtr UV – to bardzo ważna cecha, wyróżniające je spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

W ofercie Neolux można znaleźć także szeroką gamę żarówek pomocniczych (m.in. W5W, C5W, H6W, T4W, P21/5W), a także zamienniki do stosowania we wnętrzu pojazdów – retrofity LED. Uzupełnieniem są zestawy zapasowe Neolux Minibox, w których można znaleźć żarówki H4 lub H7 wraz z najpopularniejszymi żarówkami pomocniczymi.

Oferta marki Neolux to dobry wybór dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników żarówek znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości. 

Dowiedz się więcej

Akcja edukacyjna OSRAM i Autotest
Akcja edukacyjna OSRAM i Autotest

Firma OSRAM wraz z siecią stacji diagnostycznych Autotest przeprowadzą akcję edukacyjną, zwracającą uwagę na prawidłowe oświetlenie samochodów osobowych. Jej uczestnikami będą wszyscy kierowcy, którzy przyjadą do stacji kontroli pojazdów Autotest w całej Polsce na obowiązkowe badanie diagnostyczne. Zbliża się jesień, dni będą coraz krótsze, a kondycja oświetlenia aut stanie się niezwykle istotna. Od kilku lat […]

Kierowcy nie wiedzą, jak właściwie dobierać i stosować oświetlenie
Kierowcy nie wiedzą, jak właściwie dobierać i stosować oświetlenie

Prawidłowe oświetlenie samochodu jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa – deklarują kierowcy, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie firmy OSRAM. Wyżej na liście znalazł się tylko układ hamulcowy i kierowniczy. Okazuje się jednak, że większość nie wie, jak właściwie dobierać i stosować oświetlenie. Jak wynika z badań przeprowadzonych w sierpniu przez Instytut Badawczy ARC […]