Mahle na targach Automechanika 2014

9 września 2014, 16:17

Mahle Aftermarket na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie zaprezentuje kilka premier. Asortyment produktów firmy zostanie rozszerzony o wyposażenie warsztatu. Pojawią się także nowe rozwiązania w zakresie systemów regulacji przepływu powietrza, zarządzania olejem, systemów tłoków i innych.

Dział Mahle specjalizujący się w częściach zamiennych, w dniach 16-20 września zaprezentuje po raz pierwszy nowy dział rozwiązań serwisowych. Dzięki niemu szeroki asortyment produktów Mahle Aftermarket zostanie rozszerzony o wyposażenie warsztatu. Do dodatkowych atrakcji, które w tym roku po raz pierwszy zobaczyć można w hali nr 3 na stanowiskach A11 i A20, należą nowe kompleksowe rozwiązania w zakresie produktów Mahle dotyczących systemów regulacji przepływu powietrza, zarządzania olejem, systemów tłoków i podzespołów cylindra oraz układów chłodzenia silnika. Tym samym Mahle umacnia swoją pozycję w układach napędowych i w zarządzaniu temperaturą; żaden inny dostawca systemowy nie dysponuje w tym zakresie obszerniejszą wiedzą.

Dział rozwiązań serwisowych Mahle spełnia rosnące wymagania Mahle Aftermarkt w zakresie serwisu i konserwacji. Pojazdy dysponują coraz bardziej kompleksowymi systemami, które zwiększają ich efektywność, komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego też warsztaty mają rosnące zapotrzebowanie na wydajne i zgodne ze stosowaną praktyką warsztatowe urządzenia serwisowe oraz na szeroki zakres usług w ofercie w celu profesjonalnego i wydajnego wykonania przeprowadzanych prac. Rozwiązania serwisowe Mahle oferują obszerny portfel produktów i usług z jednej ręki – zwłaszcza w zakresie konserwacji klimatyzacji, wymiany płynów oraz urządzeń do pompowania kół azotem, które zapewniają stałe ciśnienie w oponach. Portfel uzupełniony jest o pakiet usług zawierający specjalne szkolenia, infolinię, dokumentację techniczną oraz wyszukiwanie błędów oparte na wiedzy i doświadczeniu.

Mahle łączy obszerne doradztwo i kompetencję systemową w perspektywicznych projektach w zakresie systemów regulacji przepływu powietrza, zarządzania olejem, systemów tłoków i podzespołów cylindra oraz układów chłodzenia silnika, które również można zobaczyć na targach Automechanika.

Dowiedz się więcej

Nowy termostat MAHLE
Nowy termostat MAHLE

MAHLE wprowadziło do oferty nowe termostaty do pojazdów marek Ford, Mazda i Volvo, wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym. Termostat jest przeznaczony do pojazdów: Ford B-Max, C-Max, Fiesta V, Focus III; Mazda 2; Volvo S40, V50; 1,4 l/1,6 l, 4-cylindrowy, 44–92 kW (silniki z zapłonem iskrowym). Nr części: TX 108 82D (MAHLE Original i Behr). […]

MAHLE wzmacnia obecność w Rosji i na Białorusi
MAHLE wzmacnia obecność w Rosji i na Białorusi

W czerwcu 2014 r. firma MAHLE otworzyła nowe centrum logistyczne, znajdujące się w parku przemysłowym Vorsino w rosyjskim mieście Obnińsku, położonym pomiędzy Moskwą a Kijowem i Mińskiem. Arnd Franz, członek zarządu odpowiedzialny za jednostkę biznesową Aftermarket, oraz Dmitry Zimin, dyrektor nowego centrum logistycznego, powitali gości i dokonali uroczystego przecięcia wstęgi. Obecni mogli zwiedzić magazyn o powierzchni 10 400 m² oraz pomieszczenia biurowe i szkoleniowe […]

Zmiany w kierownictwie Mahle Aftermarket Europa
Zmiany w kierownictwie Mahle Aftermarket Europa

Jesienią bieżącego roku, kierownictwo Mahle Aftermarket GmbH w Europie obejmie Nicolas de Gaudemont. Przyszły dyrektor posiada bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wcześniej był związany między innymi z firmami UFI Filters czy Brembo. 1 listopada Nicolas De Gaudemont obejmie stanowisko Dyrektora Aftermarket Europa, którego Centrala zlokalizowana jest w Stuttgarcie. 47-letni, przyszły zarządca posiada wieloletnie doświadczenie w […]

Wkład filtra paliwa do Toyoty Yaris w ofercie Mahle
Wkład filtra paliwa do Toyoty Yaris w ofercie Mahle

W ofercie Mahle pojawił się wkład filtra paliwa do samochodów osobowych Toyota Yaris III z silnikiem diesla o pojemności 1.4 l. Wkład filtra jest przeznaczony do Toyoty Yaris III z czterocylindrowym silnikiem 1.4 l D-4D, 66 kW, (silnik: 1ND-TV). Nr części: KX 245/4 D (odpowiednio MAHLE Original i Knecht)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!