Fuchs rozpoczął współpracę z Unią Leszno

20 kwietnia 2005, 0:00

Jak poinformowała firma Fuchs Oil Corporation 13 kwietnia 2005 przedstawiciele tego producenta olejów i smarów oraz Klubu Żużlowego Unia Leszno podpisali umowę o współpracy w sezonie 2005.
W ramach umowy klub w trakcie całego sezonu otrzyma wsparcie w postaci olejów marki Silkolene – produktów przeznaczonych specjalnie dla motocykli.
Cieszę się, że żużlowcy należący do polskiej czołówki, wykorzystują nasze oleje, przygotowane z myślą o stosowaniu ich w motocyklach. Jestem przekonany, że dzięki umiejętnościom zawodników, ich zaangażowaniu a także naszym produktom Unia Leszno będzie w tym sezonie na czele Ekstraligi Żużlowej – mówi Piotr Krawiec, członek zarządu Fuchs Oil Corporation (PL).
Podobne zdanie ma Ireneusz Igielski, członek zarządu KS Unia Leszno. – Nasi zawodnicy są świetnie przygotowani do zbliżającego się sezonu i na pewno staną na wysokości zadania. Myślę, że kibice którzy przyjdą na zawody będą usatysfakcjonowani widowiskiem, a przede wszystkim jazdą naszych zawodników – mówi z przekonaniem.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!