Nowa generacja myjni SoftCare²

3 lipca 2014, 15:31

Seria SoftCare² to pierwsze myjnie na rynku, które myją samochody osobowe i użytkowe, wszystkich dostępnych rozmiarów z zachowaniem tej samej jakości mycia. Myjnie z tej serii oferują szerokie spektrum innowacji technicznych, od zwiększenia szerokości mycia, przez nową technologię mycia kół, do innowacyjnych systemów nanoszenia chemii i suszenia.

Pakiet technologii SoftCare²

Innowacyjne rozwiązanie mycia kół WheelJet sprawia, że szczotki zawsze trafiają w oś koła. Nie ma znaczenia, czy na myjni stoi mały samochód z 15-calowymi kołami czy SUV z kołami 21”. Technologia WheelJet sprawia, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient, będzie usatysfakcjonowany.

     

Technologia mycia wstępnego wodą pod wysokim ciśnieniem PowerJet jest oparta o trzy pary dysz, wykonujących ruch oscylacyjny. Skutecznie usuwają one takie zabrudzenia, jak piach i błoto. Technologia jest dostępna w dwóch wersjach ciśnieniowych 70 i 85 bar. Dysze oscylują w zakresie 80⁰ i obejmują pełną powierzchnię boczną pojazdów.

FlexStream to obrotowa w zakresie 360⁰ dysza dachowa, oferująca trzy funkcje: konturowe mycie wysokim ciśnieniem,  nakładanie chemii i suszenie konturowe. Głównymi zaletami tego rozwiązania są: perfekcyjny kąt natarcia, precyzyjne podawanie środków chemicznych i suszenie, dzięki odwzorowaniu nawet najbardziej skomplikowanych kształtów pojazdów.

Myjnie WashTec są dostępne w atrakcyjnych wariantach graficznych. Jednym z nich jest „Chrono”. W tle znajduje się okrąg wykonany z listew LED, podzielony na cztery fazy programu mycia: mycie wstępne, mycie zasadnicze, pielęgnacja i suszenie. Listwy LED rozświetlają się niczym obracająca się wskazówka zegara, wskazując aktualną fazę programu mycia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!