Castrol znajdzie najlepszy warsztat dla Jerzego Dudka

2 lipca 2014, 18:40

Jerzy Dudek rozpoczął w czerwcu poszukiwania warsztatu, w którym będzie mógł odbyć praktyki. Castrol wspólnie ze słynnym piłkarzem ogłosił konkurs dla niezależnych serwisów, w którym nagrodami będą wizyty Jerzego Dudka w siedzibach zwycięzców. Nowa akcja zachęca mechaników i właścicieli warsztatów do udziału w programie Castrol Service Plus.

Jerzy Dudek wystartował, na prawach profesjonalnego zawodnika, w serii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup 2014. Słynny piłkarz, a obecnie kierowca wyścigowy chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki, żeby lepiej wykorzystać możliwości sportowego Volkswagena Golfa podczas wyścigów.

– „Konkurencja podczas wyścigów jest duża, a większość zawodników, z którymi rywalizuję, ma za sobą wiele lat doświadczenia w sportach motorowych. Jako początkujący kierowca sportowy chcę w każdy możliwy sposób rozwijać swoją wiedzę, żeby móc rywalizować z utalentowanymi konkurentami. Ciągle trenuję, przesuwam granice własnych możliwości. Uznałem jednak, że lepsze poznanie zasad budowy i działania kluczowych dla motorsportu elementów samochodu, pozwoli mi lepiej wykorzystać możliwości auta na torze” – powiedział Jerzy Dudek. „Dlatego chętnie pojadę na praktyki do warsztatu, który pomoże mi w zrozumieniu tajników samochodu” – dodał Dudek.

Bramkarz reprezentacji Polski odwiedził już kilka współpracujących z marką Castrol warsztatów i nawet nagrał film dokumentujący wizyty w nich. Jak sam powiedział, wiele osób nie wierzyło, że był w tych warsztatach, stąd decyzja o opublikowaniu materiału wideo na Facebooku. Film pokazujący fragmenty wizyt w kilku warsztatach obejrzały w sieci dziesiątki tysięcy internautów. Wielu mechaników zaczęło pytać o kryteria, które zdecydują o wyborze serwisów.

– „Wspólnie z Jerzym ogłosiliśmy konkurs dla warsztatów niezależnych. Akcja prowadzona w ramach programu Castrol Service Plus umożliwi nam wybranie najlepszego miejsca na praktyki dla Jerzego i jednocześnie pozwoli na zaprezentowanie naszej najnowszej oferty dla warsztatów IWS. W konkursie może wystartować każdy warsztat w kraju. Nawet jeśli nie współpracował wcześniej z marką Castrol, może do nas dołączyć i zaprosić Jerzego” – powiedziała Anna Wilczewska, dyrektor marketingu Castrol w Polsce.

Warsztaty które chcą wygrać odwiedziny Jerzego mogą przygotować i wysłać zaproszenie na stronie www.warsztat.castrol.pl. Jurek Dudek wybierze wspólnie z ekspertami Castrol najciekawsze zaproszenia i odwiedzi zwycięzców. W konkursie wybrane zostaną cztery warsztaty, które będą mogły gościć u siebie Jerzego i przekazać mu część swojej wiedzy. Jurek zaś podzieli się swoimi najciekawszymi trikami i to nie tylko piłkarskimi.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajduje się na stronie www.warsztat.castrol.pl

Dowiedz się więcej

Czy Jurek Dudek chce zostać mechanikiem?
Czy Jurek Dudek chce zostać mechanikiem?

Wczoraj zamieściliśmy zdjęcia Jurka Dudka, odwiedzającego jeden z poznańskich warsztatów. Jak się okazuje, Jerzy był już w kilku takich punktach w Krakowie, Warszawie, a ostatnio w Poznaniu, żeby złożyć swoje CV i zachęcić serwisy samochodowe do zainteresowania się jego propozycją. Jak powiedział w rozmowie z redakcją, co potwierdził również w wywiadzie dla Super Expressu, Jerzy […]

Jurek Dudek wybiera się na praktyki
Jurek Dudek wybiera się na praktyki

Poszukiwania warsztatu, który przeszkoli Jerzego Dudka trwają. Jak mówi sam zainteresowany, coraz więcej warsztatów zaprasza go do siebie. Zamiast poszukiwaniami, musi zająć się teraz wyborem zaproszeń. Może powinien zorganizować konkurs? Były piłkarz chce poznać tajniki motoryzacji Jak ostatnio informowaliśmy, Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie kierowca wyścigowy, szuka warsztatu, który nauczy go jak […]

8 sekund do 300 km/h  – nowy konkurs Castrola
8 sekund do 300 km/h – nowy konkurs Castrola

Do wygrania w nowym konkursie Castrol są przejażdżki na prawym fotelu zawodowych kierowców rajdowych i wyścigowych. Nazwiska takie jak Staszewski, Trela czy Block z pewnością zwrócą uwagę fanów motosportu. Przejazd z Grzegorzem Staszewskim na Targach Inter Cars Na castroledge.pl rozpoczął się konkurs do którego zapraszają czołowi polscy kierowcy, m.in. rekordzista Polski na 1,4 mili Grzegorz […]

Pierwsze warsztatowe praktyki Jerzego Dudka
Pierwsze warsztatowe praktyki Jerzego Dudka

Od czerwca tego roku Jerzy Dudek szuka warsztatów, które pomogą mu zdobyć wiedzę techniczną, przydatną w przygotowaniach do wyścigów samochodowych. W konkursie zorganizowanym przez słynnego bramkarza razem z marką Castrol, swoje zaproszenia przesyłają Jerzemu warsztaty z całej Polski. Po pierwszym etapie, który skończył się w połowie lipca, Jerzy uznał za najbardziej obiecujące zaproszenie od warsztatu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 lipca 2014, 9:32 0 0

Moge Pana Jurka nauczyc korekcji liczników,

www.borcar.pl

Odpowiedz

Anonim, 4 lipca 2014, 9:51 0 0

Niech wpadnie do mnie! Kraków, świetny warsztat i do tego mam syna, który chętnie pozna triki piłkarskie :)

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2014, 21:14 0 0

Bendzie On Zadowolony :-)

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2014, 21:31 0 0

Oczywiście taki warsztat musi podpisać umowę z Castrolem na wiele lat i jeszcze więcej litrów drogiego oleju do przerobienia za reklamę, która raczej nie przysporzy klientów. Dudek pojedzie się ścigać albo grać w golfa a olej i umowa zostaną na lata.

Odpowiedz

Anonim, 8 lipca 2014, 21:43 0 0

W dodatku w cenach takich, że w Leclerc'u jest dużo taniej :-)

Odpowiedz

Anonim, 12 lipca 2014, 18:41 0 0

A w Leclerc'u też wymieniają?

Odpowiedz