“Wypoczywam bezpiecznie” – konkurs NTN SNR

5 czerwca 2014, 9:56

Firma NTN SNR jest organizatorem konkursu dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Osoby, które wykażą się znajomością zagadnień technicznych będą miały szanse na atrakcyjne nagrody – rowery z limitowanej serii.

Konkurs NTN SNR

Konkurs jest skierowany do właścicieli warsztatów i sklepów motoryzacyjnych. Aby wziąć w nim udział, należy śledzić publikacje dotyczące zagadnień warsztatowych, przygotowane przez firmę NTN SNR. Już wkrótce ukażą się one na łamach naszego portalu.

Na podstawie opublikowanych treści technicznych przygotujemy pytanie konkursowe. Nadesłane odpowiedzi ocenią przedstawiciele redakcji, firmy NTN SNR oraz niezależny ekspert. Nagrodami są rowery z limitowanej serii NTN SNR, warte 1 399 zł. Zostaną one przyznane zwycięzcom podczas jesiennych Targów Inter Cars.

Konkurs jest organizowany przez firmę NTN SNR wraz z kilkoma redakcjami czasopism i portali motoryzacyjnych. Każde czasopismo przygotuje własne pytanie konkursowe. 

Więcej informacji na temat konkursu podamy już wkrótce. Tymczasem warto śledzić publikacje techniczne, ukazujące się na naszych stronach. Szczegółowy regulamin konkursu na załączonej ulotce.

Dowiedz się więcej

Łożyskowanie zawieszenia firmy NTN-SNR
Łożyskowanie zawieszenia firmy NTN-SNR

Specjaliści NTN-SNR wskazują najważniejsze objawy uszkodzeń łożysk amortyzatorów i zasady przeprowadzania napraw tych elementów zawieszenia. W każdym samochodzie znajduje się wiele podzespołów, w których zachodzi konieczność redukowania tarcia występującego między poruszającymi się elementami. Zadanie to doskonale spełniają łożyska toczne. Zależnie od miejsca zabudowy i rodzaju przenoszonych sił, łożyska możemy podzielić na szereg rodzajów. Nie zagłębiając […]

Tarcze hamulcowe z łożyskiem NTN SNR / Konkurs
Tarcze hamulcowe z łożyskiem NTN SNR / Konkurs

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat łożyskowanie kół samochodów przeszło znaczną ewolucję. Początkowo były to pojedyncze łożyska montowane w piastach. Zaletą takiego rozwiązania była możliwość wymiany samego łożyska. Do wad natomiast zaliczyć można skomplikowany montaż, mniejszą sztywność układu, czy konieczność okresowej regulacji luzu. Prace konstrukcyjne doprowadziły do powstania rozwiązań pozwalających na wyeliminowanie tych wad. Ogólna tendencja […]

“Wypoczywam bezpiecznie” – konkurs NTN SNR – nazwiska zwycięzców
“Wypoczywam bezpiecznie” – konkurs NTN SNR – nazwiska zwycięzców

Znamy już wyniki konkursu dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, którego organizatorem jest firma NTN SNR. Trzech czytelników naszego portalu otrzyma rowery z limitowanej serii. Nadesłane przez uczestników konkursu odpowiedzi ocenili przedstawiciele redakcji, firmy NTN SNR oraz niezależny ekspert. Nagrodami są rowery z limitowanej serii NTN SNR, warte 1 399 zł. Zostaną one dostarczone bezpośrednio do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!