Ostatnia szansa na nagrody w Tech Quiz na HELLA Techworld

3 czerwca 2014, 9:21

Konkurs Tech Quiz dla użytkowników portalu HELLA Techworld zbliża się do finiszu. To ostatnie chwile na zdobycie interesujących nagród, w tym oficjalnej piłki zbliżających się Mistrzostw Świata – Brazuca.

Tech Quiz na finiszu

Zasady quizu są proste – jedno pytanie, jedna odpowiedź. Odpowiadając prawidłowo można wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród  z logo Aston Martin Racing lub McLaren. Odpowiedzi na pytania konkursowe można znaleźć na portalu.

Konkurs ruszył 5 marca, ale ma aż sześć etapów. Każdy kolejny etap konkursu zaczyna się co 2 tygodnie w środę. W każdym do wygrania są po 3 równorzędne nagrody takie jak czapeczki, torby sportowe czy piłka nożna Brazuca.

Więcej informacji na temat konkursu na naszych stronach oraz na portalu www.hella.com/techworld

Dowiedz się więcej

Rusza konkurs HELLA Techworld
Rusza konkurs HELLA Techworld

W konkursie dla użytkowników portalu HELLA Techworld można zdobyć atrakcyjną nagrodę z logo Aston Martin Racing lub McLaren. Zasady są proste – jedno pytanie, jedna odpowiedź. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy szukać na portalu. Przewidziano łącznie 6 etapów. Każdy kolejny etap konkursu będzie zaczynał się co 2 tygodnie w środę. W każdym do wygrania po […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!