Rozstrzygniecie treningu wiedzy ProfiAuto

1 czerwca 2014, 13:14

Dziękujemy za bardzo liczny udział w Treningu Wiedzy na temat marki ProfiAuto – ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Wiemy już do kogo powędrują nagrody: 46-calowy telewizor LED, wieża HI-FI oraz tablet.

Nagrody ufundowane przez sieć ProfiAuto trafią do użytkowników o następujących loginach:

  1. Telewizor Philips LED 3D HD, 46 cali – użytkownik dbsk
  2. Wieża HI-FI Philips – użytkownik jedrusdg
  3. Tablet Blow White Tab 7 cali – użytkownik rysiek44

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną. Będą oni mogli odebrać nagrody podczas targów ProfiAuto Show, które rozpoczną się 7 czerwca 2014 r. lub u najbliższego przedstawiciela ProfiAuto.

 

O ProfiAuto

ProfiAuto to marka zrzeszająca hurtownie, sklepy i serwisy samochodowe. Można otrzymać w niej części renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów za przystępną cenę oraz zamontować je w profesjonalnym serwisie. O jakości usług sieci można przekonać się w dowolnym punkcie ProfiAuto.

Dowiedz się więcej

Weź udział w treningu wiedzy ProfiAuto i wygraj telewizor!
Weź udział w treningu wiedzy ProfiAuto i wygraj telewizor!

46-calowy telewizor LED, wieża HI-FI oraz tablet to główne nagrody w naszym najnowszym Treningu Wiedzy. Aby zdobyć jedną z nich, należy wykazać się znajomością marki ProfiAuto – ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Trening wiedzy: Sieć ProfiAuto ProfiAuto to marka zrzeszająca hurtownie, sklepy i serwisy samochodowe. Można otrzymać w niej części renomowanych dostawców do wszystkich […]

Trening wiedzy ProfiAuto – wręczenie nagród
Trening wiedzy ProfiAuto – wręczenie nagród

Zwycięzcy Treningu Wiedzy na temat sieci ProfiAuto, zorganizowanego na łamach naszego portalu, odebrali swoje nagrody. Zostały im one wręczone w najbliższych oddziałach ProfiAuto. Trening Wiedzy na temat marki ProfiAuto – ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni motoryzacyjnych spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych Czytelników. Jednym z powodów popularności konkursu były zapewne wartościowe nagrody, czyli 46-calowy telewizor […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 maja 2014, 23:50 0 0

Troszeczkę zostaliśmy oszukani w tym konkursie , ponieważ z pośród wszystkich użytkowników miało być losowanie . Niestety wygrało trzech z najlepszym czasem . Szkoda :((

Odpowiedz

Anonim, 2 czerwca 2014, 8:39 0 0

dziwny zbieg okoliczności

Odpowiedz

Anonim, 2 czerwca 2014, 8:43 0 0

ostatni konkurs na motofocus w jakim brałem udział...

Odpowiedz

Anonim, 2 czerwca 2014, 9:23 0 0

Bardzo dziwne że użytkownik dbsk ogarnia wszystkie konkursy na motofocusie w czasach poniżej fizycznie możliwych do uzyskania.

Odpowiedz

Anonim, 5 czerwca 2014, 11:07 0 0

czasy poniżej 20 sekund na odpowiedź 10 pytań są niemożliwe do uzyskania dla uczciwie grającego konkursowicza

Odpowiedz