Przewody Sentech do zabytkowego Cadillaca

9 maja 2014, 12:56

Firma Sentech produkuje nietypowe przewody zapłonowe na zamówienie. Ostatnio dzięki ośmiu przewodom w technologii wire wound w osłonie silikonowej, nowe życie otrzymał zabytkowy Cadillac Deville.

Prezentowana wiązka jest przeznaczona do Cadillaca Deville z wolnossącym silnikiem o pojemności 6.0l. Auto wyprodukowano w roku 1980.

Nietypowe przewody można zamawiać na stronie: www.sentech.pl/zamow-nietypowe-przewody/#1

Dowiedz się więcej

Wiązka Sentech dla Chevroleta Corvette
Wiązka Sentech dla Chevroleta Corvette

Wiązka składa się z 8 przewodów. Została wykonana na kablu ferromagnetycznym „wire wound” o średnicy 8 mm. Komplet przeznaczony jest do Chevroleta Corvette z 1978 roku, poj. silnika 5,7l.  Nietypowe przewody można zamówić na stronie www.sentech.pl/zamow-nietypowe-przewody.

Nowe wiązki Sentech do zabytkowych pojazdów
Nowe wiązki Sentech do zabytkowych pojazdów

W ofercie Sentech znalazły się 3 nowe komplety przewodów z rdzeniem ferrytowym do zabytkowych pojazdów marek Dodge, Chevrolet oraz… czołgu. Nowe wiązki są przeznaczone do pojazdów: Dodge Custom 1963 – 2,9l Chevrolet Camaro 1977 – 5,7l Czołg SPZ-10 Hotchkiss – 5,0l  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 maja 2014, 23:28 0 0

Ze dwa komplety opier... sprzedadzą ;-)

Odpowiedz

Anonim, 12 maja 2014, 14:50 0 0

liczy sie inicjatywa z jaka wyszli, nie zdajesz sobie sprawy ile to znaczy dla wlascicilea takiego pojazdu ;)

Odpowiedz