Nowy katalog produktów kontroli emisji spalin Walker

25 marca 2014, 13:20

Dostępny jest już nowy, dwutomowy katalog firmy Tenneco. Nowy katalog produktów Walker zawiera rozbudowany asortyment produktów dla lekkich pojazdów, którego zadaniem jest wspomóc dystrybutorów i pracowników warsztatów w procesie zwiększania sprzedaży.

Asortyment Walker zawiera obecnie 13 900 produktów kontroli emisji spalin, z czego 1 800 produktów dodano od ostatniej edycji katalogu marki. Gama Walker składa się aktualnie z ponad 10 000 części, mających zastosowanie w dosłownie każdym popularnym modelu lub marce pojazdu. Nowy katalog zawiera także pełny asortyment rur Walker, ekonomiczne, uniwersalne katalizatory katalityczne Walker oraz szczegółowe informacje techniczne i produktowe dotyczące filtrów cząstek stałych (DPF) oraz produktów Eolys.

W następstwie wyraźnego rozszerzenia linii produktów Walker, opracowano nowy katalog części składający się z dwóch wygodnych tomów – jeden z nich pokrywa pojazdy bez katalizatorów katalitycznych (przed ok. 1992), drugi zaś obejmuje pojazdy z katalizatorami (po ok. 1992).

Oprócz papierowej wersji katalogu, najnowszy e-katalog Tenneco (www.walkercatalogue.eu) pokrywa kompletny zakres produktów marki Walker i Fonos. Katalog internetowy charakteryzuje się technologią „aktywnego wyszukiwania”, która pozwala użytkownikom na szybsze i bardziej precyzyjne zidentyfikowanie prawidłowej części lub układu przy minimalnej ilości ruchów wykonywanych na klawiaturze. Ten katalog umożliwia także wyszukiwanie dowolnych części po numerach katalogowych oraz zawiera oszczędzającą czas funkcję wyszukiwania za pomocą aplikacji DPF-CATT.

Dowiedz się więcej

Ford nagradza gliwicki zakład Tenneco
Ford nagradza gliwicki zakład Tenneco

Ford Motor Company za rok 2012 wyróżnił dwa zakłady Tenneco Inc. Gliwicom przyznano Złote Odznaczenie, natomiast Ligonier w stanie Indiana otrzymał nagrodę ,,Uznanie za Osiągnięcia”. Złota Odznaka dla zakładu w Gliwicach Zakład w Gliwicach, specjalizujący się w produktach kontroli jazdy, otrzymał Złotą Odznakę w kategorii amortyzatorów, podczas gdy zakład z Ligonier, wytwarzający produkty kontroli emisji […]

,,Staramy się utrzymać swoją wysoką pozycję”- wywiad z Andrzejem Gajdzińskim z Tenneco Polska
,,Staramy się utrzymać swoją wysoką pozycję”- wywiad z Andrzejem Gajdzińskim z Tenneco Polska

Marki firmy Tenneco – Monroe oraz Walker dostarczają wiele części na pierwszy montaż dla producentów samochodów. Ta sama technologia dostępna jest na rynku wtórnym. W czasie targów ProfiAuto 2013, rozmawialiśmy z Regional Managerem Tenneco Automotive Poland, Andrzejem Gajdzińskim. Najważniejszy punkt ekspozycji Tenneco podczas targów to… Andrzej Gajdziński: Chcemy zwrócić uwagę zwiedzających na całą naszą gamę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 marca 2014, 7:02 0 0

A ja myślałem że katalizator to poprostu katalizator a tu jednak są katalizatory katalityczneczne :-)))))))))))))))) No ale jeśli jest też masło maślane to i może ?????????????

Odpowiedz